Wpis z mikrobloga

Dopiero się dowiedziałem, że anulowali 1899. Dawno już nie byłem tak bardzo zawiedziony decyzją o zakończeniu serialu. Wydawało się, że kontynuacja to formalność, przecież serial notował całkiem sporą oglądalność i miał w miarę dobre opinie. Może nie był tak dobry jak Dark, ale jednak trzymał poziom. Netflix tworzy jakieś gówna czasami, a tu nie potrafią przedłużyć dobrego i ciekawego serialu. Zwłaszcza, że to od twórców świetnego Dark i choćby z tego powodu można było jeszcze dać ten kredyt zaufania na 2 sezon.

Mam nadzieję, że to nie załamie duetu Odar/Friese i że będą dalej tworzyć. Uwielbiam tych twórców nie tylko jeżeli chodzi o fabuły ich seriali, ale także całą otoczkę - zdjęcia, ujęcia kamery, kostiumy, całą scenografię, dialogi, itp. Dla mnie to jedni z najlepszych twórców seriali albo w ogóle najlepsi. Będę oglądał wszystko co od nich wyjdzie. Szkoda, że jeżeli stworzą coś nowego, to teraz będziemy musieli bardzo długo na to czekać - cały proces wymyślania, akceptacji, pisania, tworzenia, kręcenia i oczekiwania na premierę, przecież to zajmie lata. 1899 to serial na który najbardziej czekałem w ubiegłym roku i wielka szkoda, że tak to się kończy.
#1899 #dark #seriale #netflix
Pobierz arahooo - Dopiero się dowiedziałem, że anulowali 1899. Dawno już nie byłem tak bardzo...
źródło: comment_1672824663UAIiqU8rh35utT3YKPLwqE.jpg
  • 6
@jestemjakijestem1212 zgadzam się z kolegą,z odcinka na odcinek było gorzej,główny wątek jeszcze jako tako się trzymał,ale historie niektórych postaci były mega nudne, w dodatku aktorstwo w tym serialu było przeciętne (poza Kapitanem). Finałowa scena była w zasadzie wyjaśnieniem wszystkiego,tak więc budowanie 2 sezonu nie miało większego sensu.
@arahooo: zapewne mimo duzej promocji, duzego budzetu i duzej ogladalnosci pierwszych odcinkow serial mial niska ogladalnosc koncowych odc sezonu. Czyt "abonenci nie doogladali do konca" wiec nie wlaczyliby kolejnego sezonu. A to oznacza anulowanie. Cena za przekombinowanie.