Wpis z mikrobloga

@LadyRaspberry: no idz dalej marzyc o prostych zebach z tymi swoimi sztucznymi, nigdy nie bedziesz miec naturlanych prostych zebow, mozesz o nich tylko snic. Moglas wstawic sztuczna szczeke tak jak moja babcia, jak chcesz miec super idealne, a nie wyprostowane kielki.
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: xDDD ze mnie chory czlowiek, tak to ja decyduje sie na zabiegi upiekszajace aby leczyc swoje #!$%@? geny i kompleksy, po wypowiedziach widze ze jescze sporo leczenia przed toba w zwiazku z cala reszta kompleksow

Jestes tak prymitywna, wyzywasz ludzi od swoich problem (ze ktos z normalnymi zebami zazdrosci ci kompleksow ktore musialasz leczyc ortodontycznie xDDD ze ktos jest chory jak to ty masz jakies psychiczne choroby i kompleksy xDDD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: sam mialem aparat w doroslym zyciu, uwielbialem go i dziewczyny mowily ze mam uroczy usmiech ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz dumnie moge sie usmiechac prostymi zebami, chociaz mialem mala wade, tylko 1 zab krzywy ale na tyle mnie #!$%@?, ze musialem cos z tym zrobic i nie zaluje. Koszt zalozenia 1 luku to jest 1700zl wczesniej bylo 1500. Ja i tak mialem 2 luki. Wizyta 100zl
  • Odpowiedz
@LadyRaspberry: jak tak czytam tych przyglupow to nie wierze, ze maja wiecej niz kilkanascie lat albo sa dorosli ale uposledzeni i maja podstawowe wyksztalcenie xD Nie wierze ze takie przyjeby tępe bylyby w stanie zdac mature. Nie czaje ludzi, ktorzy maja pelno kasy, pracuja wizerunkiem a nie zadbaja o podstawowa rzecz jak zeby. Wstyd jak #!$%@?. To samo bylo z Nitrem. #!$%@? mial w te zaplesniale zeby dopiero jak mu zdjecie
  • Odpowiedz