Wpis z mikrobloga

Niestety tag upadł na mordę całkowicie. Już nikt nie próbuje udawać, że gówno nie wybuchło. Wybuchło. Bardzo śmierdzi wychodkami... Probujecie udawać, że się nic nie stało po Sdr z udziałem Łukaszka, Barneje i Nieszczęsnego?

Co oni wam dali? Okruchy świadomości.. bez ich rad wykopki nie potrafią myśleć samodzielnie. Za to dziś dają popis jakiegoś uśmiercania Kononowicza.

Obudźcie się. Zacznijcie myśleć samodzielnie. Dlaczego boli was myślenie?

Łukasz ma was wyzwolić? Przecież on i tak ma tyle obowiązków na głowie....

Ocknijcie się.. Gdzie są teraz ci co napychali łukaszowi kieszenie? Przecież on zarobił na waszej głupocie ponad 100k

Nic nie zmyślam... 100k zarobił na idiotach, ktorzy tak mu ufali w walce z Rudym? I co teraz?

#kononowicz #ludziebezokien #oszustzgrajewa #oregano #oszustwo
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pyczasty: przestań siać nienawiść ja zaraz idę czytać artykuł w gazecie potem pojadę do maczka bo podobno bilboardy już też są postawione a z maczka do więzienia zrobić zdjęcie jak na spscernisku pomyka centaur
  • Odpowiedz
@xczar0: to ty się podniecasz tym widowiskiem. Nie moja wina, że tak bardzo was zawiódł olgierdano - moze coś na jego temat powiesz. Nie wstyd ci tak po ludzku?
  • Odpowiedz
@pyczasty: Jakby nie Twoje codzienne wysrywy to bym zapomnial że istnieje. Nie powinieneś zakochiwać się w youtuberach bo oni mają swoje życie. Nigdy nie będą Twoimi kolegami. Wiem że odrzucenie boli, ale jest dużo darmowych telefonów zaufania gdzie można się wygadać. Sprobuj
  • Odpowiedz
@xczar0: Powiedz czego tam w tej twojej układance w głowie brakuje a ja postaram się ci powiedzieć jak jest. olgierdano zwyciężył? Kto jest jest wygranym?
  • Odpowiedz
@xczar0: Czyli ty jesteś takim przecietnym widzem bez wlasnego zdania? Dlaczegu tak trywializujesz? Mało zła wyrządził olgierdano? Nie szukam kolegów internetówych, to nie ten adres ;) Ale widzę, że pomyleńców bardzo dużo. Za chwilę będzie dupa bolała bardziej. I to nie mnie mnie bynajmniej notabene
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyczasty: Ale mnie nie obchodzi kto jest wygranym - to show które oglądam przez palce, bo się brzydzę. I martwię się o Twoj stan psychiczny, bo często wrzucasz dziwne wpisy i oskarżasz wszystkich naokolo. Taki trochę syndrom oblężonej twierdzy.
Uważam, że potrzebujesz pomocy specjalisty
  • Odpowiedz
@xczar0: miło, że troszczysz się o mój stan psychiczny :) Po co oglądasz zatem jak się brzydzisz? Może to twója forma psychiczna potrzebuje wiwisekscji?

Lubisz oglądać rzeczy, które cię brzydzą, zatem jesteś fetyszystą.
  • Odpowiedz
@Sebek_Bonk: "Przestan siac nienawisc" xDDDDDDDD

Przypomne tylko ze tutaj jakies tysiac pincet sto dziewiecet postow w stylu "CENTAUR ZLY CENTAUR NAJGORSZY ARON ZLY MEKSYK ZLY BLABLABLA ONI ŹLI LATEKSY"

Ale on sieje nienawisc xD
  • Odpowiedz