Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszej konfie widać, że nie ma drugiego takiego prowadzącego jak Wardęga. Pasut zaczął dopytywać Jóźwiaka o te niezapłacone pensje i został zlany z każdej możliwej strony.

- Jóźwiaka;
- uczestników, którzy go przekrzykiwali;
- widzów (np. mnie), który nie kupili jego intencji. W końcu przed chwilą #!$%@?ł żartami z kabaretów.

Nikt inny w branży nie ma takiego wizerunku. Dociekliwego, zawziętego i inteligentnego #!$%@?. A we freakach bardzo tego potrzeba.

Zauważcie jak bardzo spójne z wizerunkiem Wardęgi jest to, że postawił swoje ultimatum. Gdy pojawił się buntownik (Jaca) burzący jego autorytet i nie mógł go przywrócić do porządku, wycofał się. Jeśli by tego nie zrobił, za jakiś czas inni poszliby w jego ślady no i w końcu straciłby szacunek.

W ogóle to ludzie porównują go z Pasutem, a według mnie byliby IDEALNYM połączeniem. Dwa różne światy, śmieszek + merytoryczny i szanowany gość.

PS: Nie rozumiem dlaczego są zatrudniani tak bezpłciowi prowadzący jak Hubert. Według mnie nic on tam nie wnosi, drugi Wojtek Gola, który jest łącznikiem pomiędzy słuchawką a mikrofonem. No ale może o to w tym chodzi.

#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
A z jakiego powodu ma się bać Jóźwiak takiego wardegi? Druida boja się tylko influ, którzy zarabiają na mediach, a druid mógłby im te zarobki uciąć. Laluna pokazała pięknie jak te internetowe dzbany mogą possać a nie zadawać pytania. Przykład nitro i wardegi, laluna powiedziała ze nie odpowie, a oni zostali z rybką na twarzy, że jak to im nie odpowie
  • Odpowiedz
@kamcios1: Mnie Ci influ od zawsze #!$%@? z tym, że się spowiadali do wardęgi z każdego pytania jakie im zadał. Podchodzi taki creep #!$%@? przed kamerami pytanie a to z twojego życia prywatnego, a to z finansowego a oni jak na przesłuchaniu monologi odpowiedzi. #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kamcios1: tak, tylko nie wiemy jak Laluna na tym wyszła. Równie dobrze to jak się zachowała mogło sprawić, że obroty w jej "butiku" spadły o kilkadziesiąt procent. Mogło też sprawić, że telewizja wycofała się z jej angażu w jakichś nowych seriach. Być może jakaś fajna współpraca nie wypaliła. Skoro było to dla niej takie obojętne, to dlaczego od tamtego momentu nie wystąpiła już we freakach? A oferty ma pewnie znacznie lepsze
  • Odpowiedz