Wpis z mikrobloga

"Kobiety mają różny gust" - cope. Jest tylko jeden powszechnie akceptowany typ urody męskiej - wysportowany, szczęka łowcy, wzrost powyżej 180 cm, brak zakoli. Jak jakaś laska mówi że woli co innego to po prostu wie, że nie ma szans na chada i po prostu zaczyna poszerzać zakres poszukiwań żeby nie zostać sama. Takie związki z konieczności są pozbawione jakichkolwiek uczuć. Wbijcie to sobie do głowy wreszcie, czy to tak trudno?
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 63
@kamil150794: Ja doskonale rozumiem, że niektórzy mają bardzo ciężko, ale ja jestem człowiekiem lubującym się w faktach i rzeczywistości, a nie kłamliwych wyobrażeniach rozsiewanych na tagu.

Badania dowodzą że brzydki ma X% trudniej niż chad, niski ma X% trudniej niż wysoki itd. Ale nigdy nie otrzymałem niczego co by potwierdzało, że "kobieta moze darzyć uczuciem tylko chada" więc uznaje to po prostu za rzecz wymyśloną = kłamstwo. Problemem na tagu jest
@Pavulenko: Ale to co własnie Ty piszesz lub OP to nie są niczym potwierdzone fakty, a jedynie wizja wymyślona przez blackpillowców.

Piszesz ze jak facet straci nogi to kobieta sie ulatnia a odwrotnie już rzadziej, a masz coś na potwierdzenie takiego trendu? Pojedyncze przypadki opisane w mediach nie są dobrymi dowodami bo jestem przekonany że takie znajdziemy we wszystkie strony (tzn ze facet sie opiekuje kobieta lub ze kobieta facetem).

Albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Pavulenko:

, np jak chuop traci nogi, albo jest sparaliżowany to p0lka szybko się ulatnia. A w przypadku gdy to kobiecie coś się stanie, to częściej mężczyźni są przy nich.


Widziałem ten argument już na wykopie i pamiętam, że ktoś przytoczył badania, że jest dokładnie na odwrót, to kobiety znacznie częściej zostają w takich przypadkach xd

Blackpill prawi dużo mądrości ale często #!$%@? bez sensu i jest używany przez przegrywów do
@cebularz_szkorbutnikowy: no potwierdzeniem tezy pociągu seksualnego jest selekcyjnosc w wyborze partnera seksualnego przez kobietę. Wybranych cech takich jak wysoki wzrost, siła, szerokie kości, wygląd twarzy, mnóstwo różnych czynników. Ty jesteś nowy tutaj czy jak? Bo była masa dowodów potwierdzających te tezy, masa eksperymentów społecznych. Gdzie ujawniana jest hipergamia kobiet, to jak potrafią rezygnować z bliskich czy zdradzać partnera, czy nawet porzucić własną rodzinę, dzieci, czy innych okropnych rzeczy dla nocy z
@Pavulenko: Ja tu jestem właśnie od dawna, tylko ja nie łykam bezmyślnie skrajnego blackpillowego bullshitu.

no potwierdzeniem tezy pociągu seksualnego jest selekcyjnosc w wyborze partnera seksualnego przez kobietę


Przecież chadów na świecie jest procentowo mało i większość kobiet sypia i wiąże się z facetami około przeciętnej atrakcyjności. Możesz powiedzieć że w głębi duszy kobieta wolałaby chada ale tak samo w głębi duszy facet jakby miał możliwość to też by wybrał jakąś
@cebularz_szkorbutnikowy: Właśnie. W blackpillu jest sporo ciekawej wiedzy, ale praktycznie nie da się tym na serio interesować, bo community skupione wokół nie posiada absolutnie podstawowych umiejętności analizy danych statystycznych, często popełnia błędy logiczne i naciąga pod tezę, nawet w tym wpisie to widać. Jak tu na poważnie o tym dyskutować?
@cebularz_szkorbutnikowy: Ale to żeby to negować to trzeba co najmniej nie wychodzić z domu, a co najwyżej być niewidomym xd

Tyle, że faceci robią tak samo. Nawet jak sami wyglądają jak pół dupy zza krzaka to marzy i podoba im się modelka Victoria's Secret, natura.
@cebularz_szkorbutnikowy: Tak naprawdę mało osób myśli, że jak się nie jest niesamowicie przystojnym to 95% kobiet odrzuca, ale raczej każdy wie, że niesamowicie przystojny ma dostęp do 99% kobiet, bez żadnego wysiłku.
Jeżeli chodzi o badania, to też zależy jak na to patrzeć. Stwierdzenie, że osoba z aspergerem jest skazana na samotność jest nieprawdą, ale nie sprawia to, że jest jakkolwiek lepiej, gdy 73% osób z aspergerem jest skazana na samotność
@Eteres: ja prawdopodobnie mam aspergera, nawet nie wiedziałem że mam 73% procent na porażkę, ale w sumie nawet mnie trochę te dane cieszą, w razie czego będę miał się jak bronić przed rodziną która mnie naciska na różową
@Eteres: nie to samo statystycznie
Anyway, jakby faceci mieli tez takie same branie, to też najpierw by brali jeden konkretny niecope typ urody - dlugie wlosy, szczupła, duze cycki i pupa, a resztę lasek z braku laku. Mężczyźni mają jeden gust, ale wyłącznie z chęci ruchania interesują się kim popadnie.