Wpis z mikrobloga

@MateuszOM: Zależy jaki masz budżet. Ja polecam bardzo Atelier Zabłotny jeśli chodzi o Warszawę i szycie na miarę.

Jeśli szukasz czegoś z wieszaka bardziej to Zack Roman, Poszetka czy Macaroni Tomato. U nich też będzie opcja szycia na miarę to już do porównania. Najbardziej budżetowe/jakościowe to zakup rzez neta z Suits Supply i potem znalezienie ogarniętego krawca co Ci zrobi odpowiednie poprawki. Z Warszawy jeszcze możesz sprawdzić Albione ale bardzo dawno
@Strelau: Dzięki wielkie za taką rzeczową odpowiedź, budżet zakładam maks do 6k, natomiast im taniej tym lepiej. Co do szycia na miarę, to przeraża mnie wybór tkaniny, ciężko sobie wyobrazić mały kawałeczek materiału na całym sobie :P dzięki wielkie za polecenie, w poszetce byłem, mam jeden model upatrzony, z pozostałych propozycji napewno skorzystam :)
@MateuszOM:

Macaroni szyje bardziej takie "Włoskie" Garnitury, bardziej slimowane mam wrażenie, nadal bardzo ładne, po prostu taki typ.

Ja szyłem w Atelier i płaciłem w 2019 płaciłem 5500zł za garnitur z kamizelką. Kwestia wyboru materiału to fakt, bardzo ciężka sprawa. Ja chyba na dwie wizyty wybierałem sam materiał a i tak zmieniłem zdanie kilka razy w trakcie.