Wpis z mikrobloga

@ufoLatajace: kiedyś dla mnie boczek był tak gruby że aż mógł stać się atrakcją w cyrku. Grubszy X3 bardziej od najgrubsze go we wiosce.
Dziś raz na 2 tygodnie spotykam takiego grubego w Biedronce a raz na 2miediace takiego co zjadł boczna.
A to co uważane było kiedyś za otyłość na wiosce dziś ma połowa.
  • Odpowiedz
kiedyś dla mnie boczek był tak gruby że aż mógł stać się atrakcją w cyrku. Grubszy X3 bardziej od najgrubsze go we wiosce.


@mpetrumnigrum: No ja pamietam jak w klasie za najgrubsza była uznawana dziewczyna, która na dzisiejsze standardy w ogóle nie byłaby gruba. Ot lekko pełniejsza... A cala klasa ja wyzywała od grubasów i dręczyła. Był na cala szkole jeden prawdziwy grubas i miał pseudonim Kulka. Reszta dzieci była większa
  • Odpowiedz
@korneliaaa: Tak i ruszą miliony na szpitale w tym samym czasie xD jakie #!$%@?, otyłość jest niezdrowa ale to jak żyje to wybór każdego z nas. Nie ma co #!$%@? natomiast ze nagle wszyscy otyli rusza na szpitale i nie będzie miejsca dla innych zD
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: też znałam takiego Boczka w Boczku, pracowałam na takiej małej stacji benzynowej to często wpadał kupić ćwiartkę, chował się z nią za regał z chipsami udając że ogląda jakieś tam oleje, butelkę wrzucał do kosza obok i tyle. Zmarł w wieku 52 lat. I tak to się żyje na tej wsi.
  • Odpowiedz