Wpis z mikrobloga

Proszę was o wyjaśnienie mi tej zagadki. Jestem osobą powracającą do tibi. Wbiłem 100lvl ek i od tygodnia expie codziennie na Exotic Cave. Obowiązuje tam list z kolejnością i wszyscy stosują się do listu, no prawie... Kilka razy dziennie, codziennie przychodzi tam 460 pall. Jego motyw działania jest prosty: wbija na -1, lub -2 gdzie ktoś expi, siedzi tam 10-15min i wybija całego respa. Jeśli wyjdziesz to on zapisuje na liście swój nick, jeśli expisz dalej i ignorujesz typa, to on po 10min wychodzi i kradnie list. Do tego często przychodzi po prostu ukraść list. Rozmawiałem z ludźmi co siedzą na Exotic Cave codziennie, to mówią, że widują go kilka razy dziennie i taki sam schemat. Typ bestiarki nie wbija, bo rozmawiałem z jakimś 400lvlem i on mi opowiadał, że ten pallek tak samo mu wbijał na respa, jak ten 400 miał jeszcze low lvl i expil na exotic cave. Proszę was o wytłumaczenie o co chodzi? Ten 460pallek to nie jest bot, człowiek na 100%. Mając 400+ lvl, masę miejscówek do lepszego profitu i expa, on codziennie, od bardzo długiego czasu chodzi na Exotic Cave(tylko pająki i baty, miejscówka do tak max 230lvla), wbija się na resp i kradnie listy. Typ expi też gdzie indziej, bo sprawdzałem jego nick i miał dedy od falconów o ile pamiętam. Gram na świecie non-pvp. Nie potrafię pojąć o co chodzi.
#tibia
  • 15
  • Odpowiedz
@bart0sz: to że ktoś nie szanuje listów jestem w stanie zrozumieć, pytanie bardziej dotyczy: czemu od tak dawna 460 pall tam chodzi i hunci. Raz, że miejscówka nudna i nie urokliwa, dwa, że dla 460 palla jest masa lepszych miejsc na exp/profit.
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: Mało jest ludzi którzy swoje życiowe flustracje/porażki/błędy przelewają na świat wirtualny żeby odreagować i wyjść z założenia „ja mam #!$%@? to ty też będziesz miał”. Dziwie się, że takie zachowanie w tej grze jaką jest Tibia Cię nurtuje, to codzienność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PoteznyTomaszek: u mnie też jest taki dzban 500 pałek który na ghasly tylko siedzi i wbija ludziom. U mnie napiszesz do gildii i oni pierwsze piszą do kogoś kto się nie stosuje do zasad przyjemnego współżycia a potem wbijają i wybijają ale typ jest taki upośledzony i zawzięty że choćby mu tam 1000lvl bily to i tak nie wyjdzie xD
  • Odpowiedz
Mnie te listy osobiście rozpoerdalaja xd mam godzinę dziennie na grę wbijam a tam list - chyba kogoś #!$%@?ło, wbijam na respa i tak słabszy psychicznie odpadnie i odpusci jako 1aszy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Beik: na 125 lvlu, między 650-880k(bez żadnych wspomagaczy expa). Taki przeciętny exp. Generalnie taki sam, lub większy wyciągam na carlin cultach, sea serpentach, lava lurkerach, krailos nightmare scionach. Wbije pewnie do 150 i będę powoli odpuszczał tą miejscowke
  • Odpowiedz