Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej
Mam problem z znalazieniem #praca .Z wykształcenia technikum ,Tech: Ochrona Środowiska.
22 lata
Brak prawka
Nie studiuje
Mieszkam w małym mieście 60 tys ludzi. Z oficialnych statystyk a realnie pewnie mniej .Nie ma tutaj zbytnio żadnych zakładów ani nic w tym stylu .Do najbliższego wojewódzkiego miasta mam 100 km. Nie mam kasy na dojazdy ani na zrobienie prawa jazdy ,które pewnie ułatwiło by mi znalezienie pracy .Myslałem też o zagranicy ale na to również potrzeba kasy a i samemu nie chce wyjeżdzać charować w jakiś firmach na nielegalu albo smieciówkach.Widziałem jak traktuje sie pracowników fizycznych w Niemczech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pracowałem pół roku sprzedając ubezpieczenia na życie aczkolwiek łapanie klientów nie szło mi za dobrze i zrezygnowałem po kilku nieudanych próbach. Wiec jakieś doświadczenie mam ,przynajmniej teoretycznie.
Tylko nie wiem gdzie i jak szukać pracy obojetnie jakiej może byc fizyczna ,ja żadną robotą nie gardze.
Śledziłem oferty na olx czy pracuj.pl wysyłałem CV które zrobiłem własnoręcznie ,nie żadne szablony.
Niestety odzewu nie mam.
Jakieś porady co byście zrobili na moim miejscu ?
#praca #szukampracy #ogloszenia #pracbaza #cv

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bb7c7ebab6bef5c0905a16
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 10
A może jako pomocnik na budowie? Lub w jakimś gastro? mcdonalds, lub jako kelner?
W sumie dobrze jest też zadzwonić i po prostu zapytać się czy nie szukają pracowników.
@AnonimoweMirkoWyznania: zacznij od pytania "co chce w życiu robić" :) potem się w tym kierunku kształć (niekoniecznie na studiach - większość materiałów dostępna jest w necie jak poszukasz). w międzyczasie sugeruję jakąkolwiek pracę - choćby mcTusk - żeby tylko przeżyć, albo dalej w siebie zainwestować - np. prawko albo inny poważniejszy kurs
OP: @fruguszek Właśnie żadnych budowalnych ofert nie widze :(
Myślałem nad KFC i chyba tam sie zgłosze a masz jakieś doświadczenie z takimi lokalami.
Co do kelnera to widziałem jedną oferte i wysłałem CV zero odpowiedzi .W moim miescie też nie ma dużo restauracji.
@boguslaw_licencyjnyvvvvvv Jabym chciał jakąś prace .A co do przyszłości to miałem isc na studia historyczne aczkolwiek przez braki funduszy nie poszedłem.W sumie może spróbuje jak troche kasy
@Cragmite: szkoły zawodowej nie zacznie, zawodu już nie zdobędzie, musi bazować na tym co ma a ma technika z ochrony środkowiska czyli jaki sanepid jak jest w regionie to niech startuje moze na jakiegos referenta w teren się nada a jak nie to mcdonald albo orlen na kase