Wpis z mikrobloga

czy komuś z was kto deklarował się jako wielki fan klasycznego czytania książek (książka w ręku, zapach, dotykanie papieru) spodobało się czytanie na czytniku e-booków? #ksiazki #czytanie #ebook


@haabero: tak, jak ogarnąłem, że mogę sobie czytać książki podczas deszczu w drodze do pracy xD

Albo w ogóle, że mogę sobie czytać książki idąc.
@thedestroyerofeels: @Kryspin013: próbuje namówić żonę  żeby spróbowała - chociaż parę dni (pożyczę ebooka od siostry) - ona woli czytać książkę na telefonie co dla mnie jest głupotą - bo przypadkiem kupiła ebooka i już ją tam ściągnęła XD
I lecą argumenty, że jej doznania sensoryczne stanowią bardzo ważny aspekt czytania i nic jej tego nie zastąpi XD
na woli czytać książkę na telefonie

jej doznania sensoryczne stanowią bardzo ważny aspekt czytania


@haabero: w sensie maly blyszczacy ekran, wyczerpujaca sie bateria i wieczne rozpraszanie powiadomieniami i wszystkim innym co sie na telu dzieje?

Zrozumialbym jeszcze ten argument w batalii ksiazka vs czytnik, ale telefon vs czytnik, no tego juz nie lapie.

Podejdz do sprawy silowo, pozycz czytnik, wgraj ebooka, przerzuc do tej strony na ktorej ona aktualnie jest, podsun
@thedestroyerofeels: @Kryspin013: próbuje namówić żonę żeby spróbowała - chociaż parę dni (pożyczę ebooka od siostry) - ona woli czytać książkę na telefonie co dla mnie jest głupotą - bo przypadkiem kupiła ebooka i już ją tam ściągnęła XD

I lecą argumenty, że jej doznania sensoryczne stanowią bardzo ważny aspekt czytania i nic jej tego nie zastąpi XD


@haabero: Dziwne bo o ile jeszcze bym rozumiał na tablecie to na
@haabero: Podsuń jej ebooka - sam dłuższy czas czytałem na telefonie, ale jak przesiadłem się na "czytadło", to po dziś dzień zastanawiam się, jak ja mogłem czytać na telefonie. Fizyczne książki są fajne, ale, przynajmniej dla mnie, wygoda posiadania kilku książek, bez potrzeby ich dźwigania, podświetlenie, no i mała waga urządzenia, jest przeważająca.
@haabero: lubię czytać klasyczne książki, ale część czytam na czytniku - leciutki, zajmuje mało miejsca, jest super na wyjazdy, że już nie wspomnę o tym, że ma podświetlany ekran i nie potrzeba super światła, żeby komfortowo czytać ()