Wpis z mikrobloga

To Khamrah lepsze niż się spodziewałem. Nie robiłem sobie żadnych nadziei na klona Angel's Share, bo nawet nie znam tego zapachu.

Jakość flakonu jak na araba przystało- nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle. Można powiedzieć, że jest średnio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę brakuje szklanej góry(korka). Na froncie na metalowej etykiecie z nazwą były odbite paluchy Araba, ale spirytusem udało się zmyć. Korek na początku był "zabetonowany', więc trzeba było przekręcić i mocno pociągnąć, żeby puścił.

Perfumy zdecydowanie dla fanów słodkich zapachów. Po pierwszym teście parametry zapowiadają się bardzo dobrze. Zapach apetyczny i słodki. Powinienem się podobać kobietom, szczególnie młodszym. Partnerka stwierdziła, że pachnie kokosem i ogólnie są ładne. Na początku rzeczywiście jest coś takiego jak wiórki kokosowe. Ogólnie duużo słodyczy, jakby z nutką alkoholu(może koniak lub coś z tych aromatycznych). Miałem przez chwilę jakieś dalsze skojarzenie z Ultra Male. Dla mnie zapach unisex, bo nie wybija się szczególnie w żadną stronę.

#perfumy
WilkSyty - To Khamrah lepsze niż się spodziewałem. Nie robiłem sobie żadnych nadziei ...

źródło: comment_1673446739t1LRorBR7DisqU0K9F8mmo.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AlbertoMohitas: Franka to już ponad rok temu kupiłem. Klimaty Tobacco Vanille, jest sporo goździków. Trwałość dobra, projekcji raczej nie ma silnej. Ogólnie bardzo lubię na chłodniejsze temperatury, mimo że ubytek może na to nie wskazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@WilkSyty dla mnie to jest szarlotka z koniakiem, potem się coś rozwija przyprawowo bo usłyszałam, że pachnę jak pierniczki. Jeśli chodzi o otwieranie to w środku jest taka obrączka i chyba to chroni przed pierwszym otwarciem. Też mi szkoda braku szklanego korka.

@ucho_igielne mogę Ci puścić odlewkę 17ml bo po jej zakupieniu od razu zaczęłam szukać flaszki xD
  • Odpowiedz