Wpis z mikrobloga

Nadrobiłem odcinek i wybrane majndfaki:
- Anka, która, mówiąc o sobie i rudej, nazywa mocnym charakterem bycie egocentrycznym kretynem,
- ruda, która zachwala we wstawce, że Anka jest niesamowicie bystra
- ruda zaśmiewająca się, że spieprzyła (chociaż z tym śmiechem, to rozumiem, że to jej mechanizm obronny po części), a psiapsiółeczki ją pocieszają
- blondyna z alergią ust ciśnie racjonalnie po rudej, ale po chwili zgodnie z innymi dziewczynami zaczyna narzekać na facetów (po prawdzie większość facetów tam też jest lewa, ale tutaj była pełna wina rudej)
- taktyka rudej "mam wywalone, byle było na kogo zwalić"
- ciśnięcie rudej po Siwym, bo się uśmiechnął i "nie spodziewałam się, że można być tak zadowolonym" o reakcji Siwego na fejla, kiedy sama najbardziej się śmiała,
- następującej po tym rozmowie z Siwym to już nawet nie komentuję - ruda jest w ciągłym stanie psychotycznym
- pojazd blondynki z alergią po facetach, że są babami
- bliźniaka podjazdy do blondynki z alergią

Generalnie to nie wiem, co o tym myśleć - z jednej strony jest potencjał na dymy, a z drugiej to jednak baaardzo niski poziom obsady.
#farma
  • 6
  • Odpowiedz
@DoswiadczonySprzedawcaPradu: dokladnie, tym bardziej ze po pierwsze ruda mowila ze ma byc wybieg, wiec skoro wybieg to znaczy ze ogrodzenie sila rzeczy byc musi po drugie mowila ze wszystko jest w ksiedze farmy wiec kazdy mogl wziasc instrukcje i przeczytac. nie lubie rudej ale tutaj wina rozklada sie na kilka osob,
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: nie powiem, że na 100%, ale na 87% ruda mówiła o księdze laskom, a facetom powiedziała tylko, że mają zrobić domek ze ścianami, dachem i cośtam cośtam. Z jednej strony mogli pomyśleć "może zajrzeć do księgi", a z drugiej - dostali instrukcję i przyjęli, że jest ona poprawna, więc z sami z siebie nie uważali, że ruda może być marna w komunikacji i jest to potrzebne.
  • Odpowiedz
@DoswiadczonySprzedawcaPradu: Racja, mówiła i mogli spojrzeć do księgi, zrobić burze mózgów, cokolwiek raptem 15 min planowania bez zbędnego #!$%@?. ALE, ruda rozrzuca zadania, a potem ma #!$%@?, idzie się opalać medytować, żreć i ma w ciulu co się dzieje, nie wyjdzie nie zainteresuje się, zero nadzoru. Dopiero leci jak coś się #!$%@? Jest typowym szefem Januszem, a nie liderem, rozkazuje, a potem ścina łby jak coś nie wyjdzie sama się wybielając,
  • Odpowiedz
@DoswiadczonySprzedawcaPradu: Ok, Ruda nie jest jedyną winną, ale była ostatnim ogniwem w łańcuchu, który miał sprawdzić i przyklepać zadanie. Jeśli faceci o czymś zapomnieli, to ona jako farmer tygodnia i osoba nadzorująca zadanie była od tego, by im przypomnieć co musi być jeszcze zrobione. No ale ona miała na to wyjebongo... ważne, że mogła się pooperdalać i nażreć w swoim gnieździe lidera.
  • Odpowiedz