Wpis z mikrobloga

@Notes: czy tego chcesz czy nie, związek Roxie z tym typem akurat najbardziej boli inne kobiety. Narzekania facetów na takie związki nie stanowią pewnie nawet 5% tego szumu, jaki wytwarzają kobiety rzucające "pedofilami" oraz "groomerami" w każdego typa który jest z młodszą kobietą.

Ja widziałem niesamowicie popularne twitty napisane przez kobiety (z kilkoma, do nawet kilkuset tysięcy lajków), gdzie obrzucano gównem aktorów takich jak DiCaprio, Nicolas Cage, Billy Ray Cyrus, Austin
Tak Was tutaj wszystkich widze XD jako czytelnikow takich czasopism. Co to za dwojka i dlaczego ma ktos dac o to jakiekolwike #!$%@? XD


@Wierkoszek: bez kitu, całe tagi wyglądają jak rozmowa dwóch bab po 50 roku życia które plotkują bo nie mają co robić
@aniersea: tak sobie wmawiaj XD wystarczy wyjść na ulicę i zapewniam Cię, że na rynku w dużym mieście zobaczysz setki takich par, gdzie facet wygląda przeciętnie, no ale najlepiej trzepać kapucyna w swojej piwnicy do usprawiedliwiania wszystkiego blackpillem i doszukiwania się że "bogaty/ekstrawertyczny/duży #!$%@?". Co wy macie w głowie za siano to szkoda gadać XD
@Stuba: a to świat ładnych dziewczyn konczy sie na roksanie? czemu normalny chłop nie moze wystartowac do normalnej dziewczyny?

ale wy sie plączecie w tych swoich urojeniach
No ale to nie wpisuje się w wasze postrzeganie świata bo żeby znaleźć taka zwykla normalna dziewczynę to trzeba sie umyć i spróbować elokwentnie zagadać


@Notes: wiadomo - to ze typ jest sławny, ma pozycje, kase i jest szanowany to tylko przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) na pewno bardzo czesto sie myje i ma wiele do powiedzenia, na pewno
A Roxi może po prostu lubi gubasków z zakolami.

trochę podobny do jej ojca :D


@shitman6 @makarony: właśnie miałem pisać, że baby podobno wybierają sobie facetów jak ich ojcowie, może pod względem fizycznym też ¯\_(ツ)_/¯

w otoczeniu moim akurat to się nie sprawdza, ale moje otoczenie to nie cały świat
@AgentGRU: W końcu to jest menago i to od niego spływa jej hajs więc nie ma co się dziwić że leci na niego. Chwilę to potrwa ale się skończy z hukiem i jeszcze koleś zostanie oskarżony o to że jest pedofilem bo ona dopiero co 18 miała a związek pewnie już chwilę trwa( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sandrinia: No, ale tak wygląda rzeczywistość, że w przeciwieństwie do mężczyzn, miażdżąca większość kobiet nie zwiąże się z partnerem o niższym statusie od siebie. Widzisz Roksana będąc już majętną dziewczyną i tak nie wybrała "zwykłego" typa. Trudno o bardziej książkowy przykład hipergamii. Gdyby koleś o takim wyglądzie, dajmy na to, zasuwał wózkiem widłowym na magazynie i do niej zagadał, to ona z obrzydzeniem splunęłaby mu pod buty.