Wpis z mikrobloga

nie wolno o tym pisać na Wykopie.


@PiccoloGrande: Nie wolno to tak manipulować. Publikujesz screen, na którym widać jedynie fragment twojej wypowiedzi, cała wypowiedź była dłuższa, a usunięto ci ją nie za to co widać na screenie, ale za to w jaki sposób w drugiej części komentarza zwróciłeś się do Wykopowiczów. Od dawna usuwamy treści, które zawierają podobne zwroty, spójrz informujemy o tym: https://www.wykop.pl/pomoc/standardy-moderacji/

Twój wpis zgłosili Wykopowicze, moderator - z
Podobno jest dobra w kasztany chroniące przed negatywnym promieniowaniem, akurat tak ważny organ jak RN PKN Orlen powinien moim zdaniem mieć zapewnioną tego typu ochronę.
Nie wolno to tak manipulować. Publikujesz screen, na którym widać jedynie fragment twojej wypowiedzi, cała wypowiedź była dłuższa, a usunięto ci ją nie za to co widać na screenie, ale za to w jaki sposób w drugiej części komentarza zwróciłeś się do Wykopowiczów.


@a__s: cooo?! xD Widziałem ten wpis i nie było tam niczego takiego! Dziwiłem się właśnie, jak próbowałem odpowiedzieć, że został zdjęty.

Twój wpis zgłosili Wykopowicze


@a__s: @
@InspektorDupa:

setki memów z 0bajtkiem


Usuwane były jedynie treści obraźliwe i wulgarne. Usuwamy takie treści niezależnie od tego kogo dotyczą. Wiele razy wyjaśniałam, że rolą moderatora nie jest oceniać to czy dana osoba zasłużyła czy też nie na wulgarne wyzwiska pod swoim adresem. Rolą moderatora jest usuwanie treści, które nie są zgodne z regulaminem serwisu. Jeśli użyjesz wulgarnych określeń pod adresem Putina, a mod usunie treść, nie oznacza to, że popiera
@a__s: A moja sprawa z atakowaniem innych to niby za co była? Bo ja widzę setki takich postów na wykopie i nie widzę aby moderator reagował tekstem w stylu „atakuje innych”.
Nawet specjalnie przykład załączę podwójnych standardardow z dziś. Mój post nawet sie nie umywa do tego co napisal ten użytkownik.
Pobierz Sin- - @a__s: A moja sprawa z atakowaniem innych to niby za co była? Bo ja widzę setk...
źródło: comment_16735283713QmT5cpDcPsIhRRSB3TN7z.jpg
Bo ja widzę setki takich postów na wykopie i nie widzę aby moderator reagował


@Sin-: Moderatorzy pracują w panelu, do którego trafiają zgłoszone przez Was treści - moderacja odbywa się w oparciu o zgłoszenia (tak jak we wszystkich serwisach społecznościowych). Jeśli nie zgłosisz treści, moderator do niej nie dotrze. Dziennie jest tu dodawanych ponad 150 000 różnych komentarzy i wpisów, fizycznie moderatorzy nie są w stanie analizować wszystkiego co tu publikujecie.