Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 591
Dziś w rozdajo klucz Steam do Life is Strange Complete Season

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do 21:30

Zasady:
1. Zielonki out
2. Osoby z aktywnością w patotagach out ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

PS do 21:30 dnia dzisiejszego trwa rozdajo Kholat

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #lifeisstrange
Pobierz Lookazz - Dziś w rozdajo klucz Steam do Life is Strange Complete Season

Rozlosuję wś...
źródło: comment_16735113117IWQX1GE5guFSEwRaATtX0.jpg
  • 28
@Lookazz: Gry nie potrzebuję, bo mam, ale plusuję, bo to jest absolutnie cudowna gra, jedna z najlepszych, w jakie grałem w życiu. Podpowiem tylko, że jak ktoś obawia się, że po angielsku nie da rady, to do gry jest świetne spolszczenie od Graj po Polsku, ja ją tak ukończyłem. No i jak coś, to pierwszy z 5 odcinków jest za darmo na steamie - polecam tym, którym się w rozdajo nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cypherspeed: XD, przy pierwszym ogrywaniu jedynki miałem 18 lat, tyle co główna bohaterka z resztą a gra mnie zachwyciła. Teraz mając 24 lata ogrywałem Life is Strange True Colors i znowu gra mnie totalnie wkopała w fotel, prawdziwe arcydzieło, więc głupoty gadasz. @ig3r: panie, nie spoileruj pan tym, którzy jeszcze nie grali

@Lookazz: To jedne z tych rozdajo, które bym przygarnął z miłą chęcią. O LiS słyszałem dużo, podobno jest świetna. Nie miałem okazji zagrać. A czuję, że to mógłby być fajny tytuł do wieczornych rozkmin z różową. Także polecam siebie w mikrolosie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrPawlo112: Nie chcę tutaj opowiadać historii ale jest w stylu amerykańskich seriali o perypetiach licealistek i ichniejszych problemach. Poza tym cała gra to jakieś 6h gdzie większość to oglądanie właśnie takiego serialu (w stylu gier od studia Telltale)
Nie chcę tutaj opowiadać historii ale jest w stylu amerykańskich seriali o perypetiach licealistek i ichniejszych problemach. Poza tym cała gra to jakieś 6h gdzie większość to oglądanie właśnie takiego serialu (w stylu gier od studia Telltale)


@Cypherspeed: Brzmi ciekawie, obadam
@ZlodziejBilonownic: @Zeit: oj ta gra na dlugo zostala mi w pamięci. Tyle lat minelo, a do dzisiaj pamiętam jaki zszokowany bylem po skonczeniu tej gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie cos podobnego w tym stylu? Ostatnio wlaczylem Life is Strange 2, ale nie porwała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gra która #!$%@?ła mi trochę system myślenia. Długo po ukończeniu jeszcze siedziała mi w głowie. Najlepiej spędzony czas zaraz po Wieśku.