Wpis z mikrobloga

@Kroledyp: O tym ze robi się źle w shopee wiedziałem już w listopadzie po wewnętrznych zwolnieniach. Nie mówię ze reklama była kluczowym elementem zamknięcia serwisu, ale jednym z części składowych.
To była tylko platforma, wiec trzeba było patrzeć od kogo i co się kupuje. Kupiłem tam sporo rzeczy i zawsze wszystko było OK, a terminy realizacji dużo szybsze niż na Ali. Sklep Baseusa miał na przykład świetne promocje. Szkoda, ze się zwijają @DESiGNER86: @Drill: @czuczer:
@DESiGNER86 Allegro nie będzie cały czas podwyższać prowizji, bo mimo wszystko nadal jest konkurencja w postaci Amazonu. Wbrew pozorom udział Amazonu w Polsce ciągle powoli rośnie, po prostu nie przepalają kasy na reklamy i jakieś durne kupony przyciągające jednorazowych klientów, elektronikę coraz częściej kupuję u nich, dobre ceny, początkowo było bardzo drogo w porównaniu do zagranicznych Amazonów, ale coraz częściej w Polsce pojawiają się najlepsze promocje i do tego świetny support, rozpatrywanie
dla mnie jako sprzedawcy na shopee to przykra sprawa


@Nuszek: ciekaw jestem jak wielu sprzedawców używało tej platformy jako głównej (albo nawet jedynej) i z dnia na dzień zostają z towarem i bez platformy sprzedażowej.
Zauważyłem ostatnio ogromny wysyp sklepów z badziewiem (pepco, action, tedi, kik, primark, sinsay) że już chyba nie było miejsca dla kolejnego śmieciarza. Z jednej strony ciągle gada się o byciu eko a z drugiej rekordy biją totalne bzdety. Ostatnio widziałem w primarku słuchawki za 6zł, no ludzie za tyle to się kupi pomidor malinowy po co komu taki elektrośmieć a rozkładać się będzie dobre 200 lat
@Nuszek: a no szkoda, sprawdzilem historie zakupow na shopee i wiekszosc produktow kupilem wlasnie u polskich sprzedawcow. mieli fajne promocje i kupony, mam nadzieje ze pojawi sie cos nowego i szybko powstanie konkurencja dla alledrogo