Wpis z mikrobloga

@itsoverforme32445: Tym zdjęciem powinna zakończyć się konwersacja; koleś ma 4 firmy, a bez tłuszczu wygląda lepiej niż 80% polskich ziemniaków (potencjał genetyczny też się liczy, gdy laska wie jak wyglądał przed ulaniem się).
  • Odpowiedz
nie chce ci psuć humoru ale to ten sam koleś xD do tego jest raperem xD


@Sprus: Aha, czyli poleciała na niego w tym momencie bo dobrze wyglądał na zdjęciu 5 lat tamu, 10 kg temu i 3 cm zakoli mniej temu xD Zresztą nie rozumiem, w jaki sposób miałoby to mi zepsuć humor.
  • Odpowiedz
Koleś co ma 3 firmy i jest raperem może se utyć ile chce xD


@Sprus: Czyli da się zrekompensować brak ładnej mordy/atrakcyjnej sylwetki/wzrostu innymi zasobami do pewnego stopnia.

Zresztą tutaj nie mówimy o randomowej lasce/szarej myszce, tylko o kobiecie z takimi zasobami i możliwościami, że zgodnie z waszą logiką powinna polecieć jedynie na chada z absolutnego topu zarówno pod względem finansowym jak i wyglądowym.
  • Odpowiedz
@siedze_w_samych_gaciach: przeciez chlop dobrze wyglada z mordy tylko jest troche podlany. Sam jestem 7+ i tez mialem okres, ze mialem beke z mojej okraglej mordy, ale panny, ktore mnie widzialy wczesniej tego nie zauwazaly
@archubuntu:
Przy tej mordzie, wzroscie to nawet bez zrzucania zbyt wielu kg przy minimalnej dynaminie chlop moze ruchac co chce.
Nie jestem blackpillowcem, ale chlop wlasnie jest zywym potwierdzeniem bp
  • Odpowiedz
@proszebardzo2: To pokazuje, jak pojęcie atrakcyjności jest względne dla czarnych pigularzy.

- atrakcyjna laska nie poleciała na mega atrakcyjnego kolesia
pigularze: On nie był atrakcyjny. Miał złe proporcje twarzy i za gęste brwi. BlackPill POTWIERDZONY

- atrakcyjna laska leci na przeciętniaka
pigularze: No ale zobacz na to zdjęcie sprzed 10 lat pod tym kątem. Przecież koleś dobrze wygląda. BlackPill POTWIERDZONY
  • Odpowiedz
@archubuntu: Ok, to teraz ja ci coś wyjaśnię
Janusz wraca z roboty, odpala TV i wyciąga 4pak harnasia, w ten sposób spędza wolny czas, ale nie siedzi tylko przed TV i zajmuje się innymi rzeczami
Ja wracam z roboty, odpalam wykop i oglądam sobie tagi incelskie, w ten sposób spędzam wolny czas, ale nie siedzę tylko przed kompem i zajmuje się też innymi rzeczami
Nie rozumiem co was tak te tagi
  • Odpowiedz