Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkmine, może głupią, może mądrą. Co dzieje się z linią produkcyjną samochodu który wychodzi z produkcji ? Wiadomo część pewnie jest modyfikowana, ale części poprostu się nie da, oni gdzieś to magazynują czy idzie do utylizacji? Bo zastanawiam się czy możliwe jest(hipotetycznie) żeby uruchomić np produkcję jakiegoś mercedesa z lat 90 itp, po dostarczeniu części od zewnętrznych dostawców
#mercedes #samochody #rozkminy #motoryzacja
Pobierz l3gend - Mam taką rozkmine, może głupią, może mądrą. Co dzieje się z linią produkcyjn...
źródło: comment_1673627081HxhIdrzGQZ29zz5uEOjIg7.jpg
  • 28
@Summer92: nie ma ograniczeń, poza finansowymi. Płyty podłogowe? Kasa, nie technologia.
I tutaj Ciebie zadziwię bo PSA(w sumie przed powstaniem) z Ford był jednym z pionierów.
A ja Ci napisałem jak to wygląda realnie.


@Haddi: bzdury piszesz misio i tyle. Cośtam gdzieś widziałeś i już wielki ekspert.

Jedź do Kolonii i powiedz im, że przestawisz Fiestę na Mach-e w tydzień. Albo do Wolfsburga, przerzucić Golfa na Amaroka. Będzie śmiesznie.
@bidzej: a może do Osnabrück przestawić z starej serii Caymann na arteon, a nową serię przenieść do Stuttgart na linie Cupra?
Misiaczku, nikt nie będzie przebudowywał lini jeżeli jest to nieopłacalne.
@Haddi: to teraz jeszcze połącz kropki i ogarnij dlaczego to jest nieopłacalne. I przeczytaj co sam napisałeś:

Każda linia produkująca auta może zostać przystosowana do każdego modelu auta(w tym sportowych) w ciągu kilku dni


To jest bzdura i tyle, skończ robić teraz fikołki.

@bidzej: żyj dalej w swojej błogiej nieświadomości.
Każdą linię produkcyjną można przebudować na potrzeby innego modelu auta. Jezeli jest to nieopłacalne(nie tylko pieniężnie ale i czasowo) nikt tego nie robi.
Żadnych fikołków nie muszę robić, piszę o faktach. Jeszcze wiele takich ciekawostek mógłbym napisać.

Brak argumentów. Ja nie odmieniam, bo na codzień posługuje się formami nieodmiennymi(właściwymi dla języka pochodzenia).
żyj dalej w swojej błogiej nieświadomości.


@Haddi: xD

Ja ci cytuję twoje własne słowa, a ty próbujesz się teraz wić i gadasz coś o faktach. Nie rozumiesz co sam piszesz. EOT.
@l3gend: Linia produkcyjna to nie linia montażowa która widzisz na foto.Masz min tłocznie blach.Zmienia się kopyta i tłocznią tworzy nowe wzory.Podwykonawcy produkują nowe wzory części wnętrza np czy nowe wiązki elektryczne bo tego nie produkuje fabryka.Roboty spadające zostają przeprogramowane i spadają dalej ale nowe wzory.Czyli generalnie nic się nie dzieje, produkcja na danej lini trwa nadal tylko wzór się zmienia.Tak najłatwiej to wytłumaczyć