Wpis z mikrobloga

No i mamy piąteczek szanowni koledzy i koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wracając do mieszkania wstąpiłam do cukierni po dwie kremóweczki i teraz z kawką sobie wcinam.
Dzisiaj minęły prawie dwa tygodnie mojej nowej #pracbaza i chcę wam powiedzieć, że jestem super szczęśliwa. Bardzo mi się podoba to, czym się zajmuję. Podoba mi się dział, ludzie i ogólnie firma. Cebuliony też się zgadzają (oczywiście, że mogłyby być większe, ale dla osoby która wynajmuje mieszkanie na pół z niebieskim, bez kredytów, psów i dzieci jest git).
Ale cieszę się, że już wolne, bo dzisiaj już trochę przebodźcowana byłam. Za dużo nowych informacji w krótkim czasie.
Bardzo się cieszę, że wreszcie zaczyna mi się życie układać. Sama jestem w szoku, że po 10 latach wiecznych porażek i z depresją teraz jestem zdrowa, szczęśliwa, kochana, akceptowana i spokojna. Bardzo dobrze układa mi się z niebieskim, jesteśmy w sobie zakochani po uszy. Po wielu latach harowania na zleceniówkach, uop ze stałą wypłatą i stałymi godzinami to zbawienie. Może nawet pierwszy raz w życiu pojadę na wakajki z niebieskim.
Czuję dobrze człowiek. Pierwszy raz w życiu czuję dobrze człowiek. A to wszystko dzięki tym kremówkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czujedobrzeczlowiek #gownowpis
Pobierz konsumatum - No i mamy piąteczek szanowni koledzy i koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wracając...
źródło: comment_1673627886bz1QNGekyyKbRr1R9CMeSg.jpg
  • 24