Wpis z mikrobloga

  • 0
No dobra, czyli z Empik go by przeszło.

Szukam czegoś do audiobooków (żeby nie męczyć wzroku) i do e-booków (Kindle) jak mnie najdzie ochota na czytanie zamiast słuchania.

Zrobiłem szybkie rozeznanie rynku i wyszło mi, że najlepsze byłoby Legimi, ale 4 dyszki /m-c to dla mnie za dużo.

Ktoś chętny do dołączenia do rodziny Legimi?
Na ile osób można podzielić Legimi?

Pozdro

#audiobook #legimi #empikgo #ebook #czytajzwykopem
  • Odpowiedz
@kocurek7: Legimi tak łatwo się nie da. Możesz podłączyć 4 urządzenia (de facto realnie 2), ale każde innego typu. Więc nie da się sensownie dzielić na dwie osoby, które by chciały korzystać na full.

Można podzielić tak, że jedna osoba tylko na smartfonie (ebook+audiobook), a druga tylko na czytniku (ebook).

Empik Go jest lepszy, bo dwa dowolne urządzenia i można je wymieniać do woli.
  • Odpowiedz
Hej Mirki. Czy abonamenty książkowo-audiobookowe typu Legimi / Empik go / Audioteka można dzielić w "rodzinie" tak jak Netflix i Spotify?


@kocurek7: Storytel ma dosłownie opcję pakietu rodzinnego, gdzie wspólny rachunek za kilka kont wychodzi taniej, ale tam nie ma ebooków.

Najbardziej do współdzielenia nadaje się Empik Go - dwa sloty, każdy pełnowartościowy.
Legimi ma niby 4, ale realnie tylko dwa, i to mocno rozdzielone funkcyjnie (jeden smartfon i jeden czytnik).
  • Odpowiedz
  • 0
Na razie mam na próbę na 30 dni Legimi i Empik Go i okazuje się, że największy problem to brak czasu, żeby z tych ofert korzystać... ????

A Spotify to normalnie - rodzina na 6 osób i wychodzi po 5 zł miesięcznie / osobę.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz