Wpis z mikrobloga

@Derezzed: Nie zrozumiałeś. Napisałem"na przykład" jako potwierdzenie tego co napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak to jest więcej warte niż gówno mem który głównie oglądają ci co nie mając praw wyborczych xD
@asdfghjkl: Tak długo jak żyje Jarek, PiS ma potężne szansę na III kadencję. On trzyma te partie w całości, i jak basior pilnuje, żeby wzajemnie się tam nie zagryźli. Kwestia, czy będą mięć samodzielną większość, czy zostaną zmuszeni do koalicji, i czy ktoś zgodzi się na koalicję....
@w_glab_przeszlosci Ależ mnie trigger uje takie #!$%@?. Ferrari w salonach też są i co z tego jak mało kogo na nie stać. Groszek z 800pln do 2200 i to z gminy. Dużo ludzi kupowało po 3k. A przez ceny gazu biznesy padają jak much
@asdfghjkl: nie wiem, jednak widać dość wyraźnie konflikty o pozycję dominującą między Morawieckim, Sasinem, Ziobro. Każdy w dodatku z nich ma inny pomysł na sprawowanie władzy. I o ile Morawieckim to bankier, który potrafi kłamać bez zająknięcia, to przynajmniej rozumie, że urząd który pełni ma wpływ na całą Polskę, i jako tako próbuje coś ugrać na arenie międzynarodowej, bez której Polska nie istnie. Sęk w tym, że pozostali dwaj to dla