Wpis z mikrobloga

@basilur: Jak się zarabia swoim ciałem, to chcesz mieć rezultaty tu i teraz. Dlatego aktorzy, ludzie z insta, czy jacyś ludzie związani z branżą fitness biorą anaboliki czy inne sterydy, bo czas to pieniądz.
to właśnie ty udawałeś gangusa ze Śląska, chwaliłeś się że jeździsz na mecze do Chorzowa i Boxdel będzie płacił haracz w Zawierciu a teraz mi zgłosiłeś posta XD
Typowy internetowy e-git
@basilur: ona w ciągu 15 lat będzie wyglądała jak freddy krueger, bo jest jedną z tych dup które nałogowo #!$%@?ą zabiegi i operacje plastyczne i nie są w stanie wyleczyć swoich kompleksów. Podejrzewam że zaraz będą cyce robione a potem konsekwentnie jeszcze bardziej będzie sobie szpeciła morde.
Jakoś tak nienaturalnie to wygląda


@l--RAD--l: Bo tak się wyglada po zabiegach typu bbl. xd Wiem co mówię, bo mam w rodzinie lekarkę, która co prawda bbl i implantów pośladków nie robi, ale pracuje w klinice gdzie robią. To jest wszystko fajne "do zdjęć". Na Instagramie będzie ładnie. Ale na żywo dziury, blizny, nierówności, te niby mięśnie uformowane tak, ze na fotach pięknie, ale na żywo to widać, ze coś jest
@basilur:
1. Bo jest leniwa i nie chce jej się ćwiczyć a woli żreć
2. Jakby schudła naturalnie to jest duża szansa, ze straciłaby najcenniejsza rzecz, która ma i na niej zarabia - cycki