Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch tygodni pracy, bo tyle trwa okres rozliczeniowy w Glovo. Wczorajszy dzień odpuściłem ze względu na deszcz i na to, że szedłem do swojej pracy na nockę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wszystko macie w miarę przejrzyście napisane w tym oto arkuszu google tak jak mi jeden z Mirków polecił:
LINK DO PODSUMOWANIA

Jeśli macie pytania to chętnie odpowiem jak wstanę. A to dosłownie pic rel ja, oczywiście z przymrużeniem oka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rzultykurier #glovo #pracadodatkowa
Pobierz JonkeJ - Tak jak obiecałem przedstawiam wam podsumowanie moich zarobków w ciągu dwóch...
źródło: comment_1673847302PqxgzfkhBALz1kOM7mbzeK.jpg
  • 107
@HIMARS: z tym fizycznie to na dwa razy bo jest pełno osób które po regularnej pracy jeżdżą rowerem. A tu do tego masz codziennie wymyśloną inna trasę i jeszcze hajs za to

Gdybym mieszkał w duzym mieście też by na rower chodził wożąc przy okazji pizze

za ile godzin @lronman: takie pieniądze
@AnonimoweLwiatko: Niby tak, ale popatrz, że to za prawie 38h pracy. Czyli przeliczając na pełny etat 160h wyszłoby ok 5.5k


@GladysDelKarmen tego nie można tak liczyć, op jak dorabia to pewnie jeździ w godzinach kiedy jest większy ruch, w weekendy. Jakbyś jeździł na etat to nie możesz się spodziewać w tygodniu w ciągu dnia takich samych zarobków jak na przykład w piątek po 16.
@lukaschels: niby tak, ale wez tez pod uwage, ze zeby wyrobic ten pelny etat to musisz jezdzic w deszczu, zimnie, wietrze itp.
@krucjan: Mysle, ze w duzych miastach na spokojnie przez caly dzien jest robota. Przy populacji kilkaset tysiecy osob zawsze znajdzi sie ktos glodny:P
@HIMARS i znajdą się też kurierzy. Papier przyjmie wszystko ale niestety, jak nie masz umowy o pracę i stałej pensji, to twoje zarobki będą się wahać w zależności od godzin, dnia, miesiąca czy pory roku. W takich branżach osobie pracującej na cały etat zawsze wyjdzie stawka godzinowa mniejsza niż osobom pracującym dorywczo.
@JonkeJ: Wiesz gdzie można kupić torby do wożenia jedzenia bez logo firm kurierskich? Chciałbym kupić i wypróbować, ale nie chce się wyróżniać żółtą torbą :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peter_Mountain: źle zarabia? Sam mam obecnie jakieś 5-5.5k (zależne od premii) gdzie pracuje w zawodzie w dosyć dużym korpo, jedyny plus to HO więc nawet do pracy nie muszę jeździć, ale porównując kasę i obowiązki to niebo, a ziemia. Jeździ ile chce, kiedy chce. Wiadomo, że to nie jest stała i stabilna praca bo raz zarobi 5k, a raz 1k jak nie ma godzin, ale by sobie dorobić czy pojeździć "z
źle zarabia? Sam mam obecnie jakieś 5-5.5k (zależne od premii) gdzie pracuje w zawodzie w dosyć dużym korpo, jedyny plus to HO więc nawet do pracy nie muszę jeździć, ale porównując kasę i obowiązki to niebo, a ziemia. Jeździ ile chce, kiedy chce. Wiadomo, że to nie jest stała i stabilna praca bo raz zarobi 5k, a raz 1k jak nie ma godzin, ale by sobie dorobić czy pojeździć "z nudów" imo