Wpis z mikrobloga

Super temat do zartow. I fajnie ze juz wiesz jakie sa przyczyny, napisz do Ukrainy ze po co sledztwo jak Ty juz wiesz.


@RafDan: to jest bardzo dobry temat do zartow. Moze wymienisz kolego wszystkie wypadki lotnicze w wykonaniu wladzy i ich przydupasow i ile trupa z tego powodu polecialo? bo #!$%@?, przez nieudolnosc wladzy (i tutaj pozdrawiam wojsko bo to #!$%@? wasza wina jest trepy, i wiem ze sie nic
to jest bardzo dobry temat do zartow.

@srgs: wole takich przydupasow i patusow jak ty wstawiac na czarna niz taplac sie w gownie razem z nimi.
@RafDan: widze ze boli cie to ze ludzie maja swiadomosc tego ze wladza i wojo nie przestrzegaja procedur i jest to notoryczne i nic sie nie zmienilo? Uda sie raz, drugi, trzeci a za dziesiatym cos spadnie. A spadac beda bo sie nic nie nauczyli.

Mam plakac z tego powodu? nad czyjas glupota?
widze ze boli cie to ze ludzie maja swiadomosc tego ze wladza i wojo nie przestrzegaja procedur i jest to notoryczne i nic sie nie zmienilo?


@srgs: Tak, boli mnie że patusy z wykopu wyśmiewają tragedie i używają ją do politycznej wojny uderząjac we własny kraj. Czego nie rozumiesz? Przecież Ty nie masz absolutnego pojęcia ani o tym co się stało, ani o tym dlaczego tak się stało.

Pomijajac juz ten
@RafDan: to moze w koncy maja odwage sie postawic, chociaz obstawiam ze pozniej zaloga dostala #!$%@? o kazdego od kogo mogli. Zlwaszcza ze jeszcze kilka miesiecy temu transport dudy zlamal procedury na lotnisku. ()

i jak to mowia w wojsku

Zmieścisz się śmiało
@srgs: A ja obstawiam ze masz IQ na poziomie 35 pkt. Bo zeby Polske i polskie procedury laczyc z Ukraina i na tej zasadzie dawac sobie prawo do smiania sie z tragedii to nie mozna byc specjalnie rozgarnietym.