Wpis z mikrobloga

Na razie jest źle, ale jestem pewien, że za jakiś tydzień albo dwa wszyscy co uciekli na hejto albo "usunęli konta" zaczną wracać na kolanach, jeszcze Białkowi będą stopy całować. Zawsze wracają, głównie z nostalgii. Nawet Ci deweloperzy, którzy uciekli przez APIv3 wrócą z podkulonym ogonem. Czy to dobrze czy źle? Nie wiem, ale jestem na 100% pewny że tak będzie.

#nowywykop #wykop #wykop20
  • 18
@spajdermen: Fajnie się czytało, ale dużo osób nadal tu siedzi i jeśli wykopków nie pokonał obajtek, cenzura i masowe bany to nic ich nie pokona. Nawet jeżeli nie miałem racji z deweloperami to przeciętni użytkownicy co i tak tylko korzystają z wykopu w kiblu z przyzwyczajenia tu wrócą, nie zostaną na hejto.
@xardus112: Według mnie jedyne co spowoduje, że tutaj wrócą to polityka hejto, bo sam interface mają równie #!$%@? co tutaj (no dobra, jest odrobinę czytelniejszy)
Na wykop wchodzi się ponarzekać, dać upust emocją, nakręcić aferę, napisać bezpośrednio do allegro, inpost itp. tego nie ma na hejto i jest tam źle widziane.
Ale niestety wykop kroczy tą samą ścieżką i przez to jego dominacja maleje
@xardus112: zielonka, ale sie zgadzam. Siedze tutaj od 8 lat, czasem z kontem, czasem bez, raz przerwa, raz nie. Jest to ściek i w ogóle i już siedze coraz mniej, zostałem z nostalgii i nie bede sie na jakieś hejto przerzucał bo białek skopał aktualizację.