Wpis z mikrobloga

Siemano !

Zastanawiam się czy byłbym się w stanie przygotować do rozszerzonej matury z biologii i matematyki gdybym zaczął teraz.

Debilem nie jestem, jestem po matfizie (matura rozszerzona z matmy na 20 procent bo się na nią #!$%@? ????) i jestem inżynierem - nawet prawie magistrem (zostało mi napisanie pracy i obrona) więc wiem co to matematyka wyższa. Dobry system powtórek i może bym ogarnął.

Gorzej z biologia bo poza zainteresowaniami czysto zajawkowymi i znaniem ogromnej ilości ciekawostek to była by to nauka od zera.

Co myślicie? Może są jakieś przyspieszone kursy online czy cos. Mógłbym poświęcić na naukę 2 godziny dziennie spokojnie bo dużo wolnego czasu.

#matura #biologia #matematyka
  • 2
@EzahNomel: Matura to dla większości pierwsze zderzenie z nauką większej partii materiału i jakiś stres do tego. Potem najczęściej na studiach ludzie widzą że pierwsza sesja to taka matura i kolejne też. Jesteś już prawie magistrem i pytasz się czy się da czy nie nauczyć do matury? XDD Studia moim zdaniem uczą człowieka jak się uczyć, jak organizować materiały, jak z nich korzystać i jak to robić efektycznie i selektywnie. Jak