Wpis z mikrobloga

Wchodzę z przyzywczajenia zaglądam w gorące i zaraz wychodzę bo jest całkowicie nieczytelny. Do tego denerwujące jest, że jak jakiś długi wpis trafi w gorące, to widzę cała jego treść i jeśli mnie ten temat nie interesuje, to i tak muszę go cały przewinąć
@LajtOdZeraDoMilionera: Też mi się nie chce tu wchodzić. Prawie nikt tu nic teraz nie dodaje. Są tylko narzekania. Brakuje mi opcji "Mój wykop". Nie wiem gdzie są moje obserwowane tagi. Kiedyś przychodziły powiadomienia, a teraz nie wiadomo. Szkoda, że tak to #!$%@?.
@LajtOdZeraDoMilionera: Generalnie problem z ''nowym wykopem'' jest taki, że zamiast zrobić nowy wykop to zrobili drugiego reditta a jakbym chciał na redicie mieć konto to bym tam miał po prostu. Poza tym tu nic sprawnie nie działa praktycznie powiadomienie z przed miesiąca przychodzi albo ci obserujących uwala
@LajtOdZeraDoMilionera: ta już odruchowo wchodzę, ale dopóki nie będzie starego interfejsu (o nowy nikt nie prosił nawet xD) to w sumie wychodzi na to że otwieram karte z wykopem i od razu ją zamykam i myślę sobie co ja mam teraz robić :/