Wpis z mikrobloga

TLDR: Czy ktoś chce wziąć udział w moim filmie jako aktor / scenarzysta / montaż / dźwiękowiec itd?

To mój ostatni post, więc próbuję dotrzeć do wszystkich mirków, póki jeszcze zobaczą takiego posta
Cześć wszystkim wykopkom, także z tagów #przegryw ale nie tylko
Planuję nakręcić film "młodzieżowy", grany przez ok. 20-kilku latków (poszukiwani młodsi! i starsi też!), który będzie opowidał o perypetiach typowego przegrywa w klasie/ na studiach.
Będzie to przeciwieństwo typowego filmu młodzieżowego od Netflixa. Tutaj nie będzie seksu na każdym progu i ładnych ludzi... to znaczy - będą gdzieś w tle. W kontraście do głównego bohatera

Całość będzie w stylu komediowym lub satyrycznym. Oczywiście to będzie polska komedia, pisana w dodatku przeze mnie - amatora. Więc nie będzie nie-wiadomo-ile śmiechu. Kilka żartów będzie. Tak czy siak będzie to raczej pozytywny film, choć o temacie przegrywu. To nie będą typowe polskie smęty i dłużyzny. Przynajmniej w zamyśle

Wiem, że wiele osób już odchodzi z tego portalu, dlatego chcę złapać jeszcze do Was kontakt, póki jesteście i widzicie tego posta

Poszukiwani wszyscy, od makijażystów do kompozytorów. Każdy chętny do pracy. Aktorzy też się przydadzą - w końcu to losy zagubionego przegrywa, samotnego w zgiełku 30-osobowej grupy

Jeśli masz obawy/wątpliwości - tym bardziej napisz do mnie i zgłoś się do filmu. Będziemy się starać zrobić najlepszy film. Wszystkie ręce na pokład! Walka o 6 gwiazdek w filmwebie :)

Planowane miejsce zdjęciowe #warszawa
Planowany termin zdjęciowy 2024, może czerwiec, może wrzesień, może lipiec, moze sierpień
KONTAKT: janina.pomidor2@wp.pl Pod tego maila lub tego posta można zadawać pytania, wysłać chęć zgłoszenia, nawet niemrawą chęć :) albo po prostu się zapisać, by otrzymywać info, jak postępy w filmie :) (sponsorzy też mogą się zgłaszać xd)

Niestety, na nowym wykopie nie widzę, jak popularne są tagi i ilu mają obserwujących. Podobno tagi działają, ale przyznam się, że taguję na ślepo xd
#aktor #aktorzy #aktorstwo #pracawlasna #tworczoscwlasna #montaz #montazfilmow #dzwiek #makijaz #filmweb #film #netflix #studbaza #niewiemjaktootagowac
ze względu na charakter i rozmach przedsięwzięcia dam #gruparatowaniapoziomu
  • 11
  • Odpowiedz
@janinapomidor: skąd masz kase na film i ile on będzie kosztował do zrobienia


@mienskoduszone: @qew12: nie mam kasy, mam tylko pomysł, z nikim "ważnym" na ten temat jeszcze nie rozmawiałem. Nie wiem ile będzie kosztował. W perspektywie czasu planuję na niego z własnej kieszeni przeznaczyć 1000 zł
  • Odpowiedz
@janinapomidor: i co ty chcesz zrobić za 1000zł? Chcesz sprzęt, montażystów, charakteryzatorów, aktorów (nawet jak za darmo to jednak przydałoby się na plan jakaś pizzę kupić, by ludzie nie chodzili głodni) a no i taki film też się trochę nagrywa. Nie licz na to, że zamkniesz taki projekt w 3 dni. Może na początek zacznij od nagrywania hobbystycznego na YouTube z małą grupą ludzi a dopiero później zabieraj się za taki
  • Odpowiedz
bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Będę tutaj (pod ten wpis) zaglądał regularnie.

niestety (z innych względów) jestem zmuszony do usunięcia konta. ALE LINK do formularza pozostaje aktywny! Również mail: janina.pomidor2@wp.pl lub do kolegi @gimnazjumqqq gimnazjumqqq@wp.pl
  • Odpowiedz