Wpis z mikrobloga

#gownowpis #pytanie #pytaniedoeksperta #podswiadomosc #duchowosc #rozwojosobisty #wykop #pytaniezdupy #witam

Tak pytam bo ostatnio jakies dziwne rzeczy sie dzieja i nie wiem czy to przypadek.

Od zeszłego poniedziałku z dupy zacząłem myśleć, że ja albo kuzyn będziemy mieć wypadek. Codziennie po kilka razy. Mówię oho... Przyjedzie rodzina zza granicy to będzie niespodzianka na powitanie. No byłem pewny że albo ja albo on, z naciskiem na niego. I co? W środę, dzień, w którym przyjechała ta rodzina zza granicy zaliczył czołówkę... Wczesniej w ogole nie mialem takich mysli.

Dziś sobie jem obiad i nagle coś tam myślałem o składkach ZUS, nie ważne. Wchodzę teraz na facebooka, a tam artykuł o Marku Piekarczyku i jego emeryturze, a w komentarzach typ pisze właśnie o składkach ZUS. Wiem ze fb ma dostep do mikrofonu itd ale ja o tym tylko pomyslalem.

Na story na IG widziałem dziś u koleżanki fragment Potęgi podświadomości. Teraz wchodzę sobie na taki serwer discord i typ, po którym najmniej bym się tego spodziewał, pisze właśnie o tej książce, że to i tamto XD

Pomyślę o kimś, że dawno go nie widziałem, a następnego dnia go spotykam.

Czy to może być przypadek? Czy wszechświat jest tak #!$%@? że jesteśmy zbyt głupi żeby to wszystko ogarnąć? To tylko 3 małe przykłady, miałem mocniejsze. I to niemało.
  • 2