Wpis z mikrobloga

@marcho87: Niestety, wszystko co piszesz/piszą jest prawdą ale bardzo krótkoterminową.

Wczoraj facebook, dziś reddit, a jutro? Stabilność to nie jest dobry przymiotnik dla niemal wszystkich internetowych wynalazków. Z jednej strony cieszę się sukcesem Doga i ogólnie kryptowalut, z drugiej im dłużej w tym siedzę tym bardziej rozumiem jakie to wszystko liche i jak tylko dorośniemy to przyjdzie wysłannik dorosłego świata i nas ukróci. Idea jest zacna, ale beton na który się
  • Odpowiedz
@blacktyg3r: Słusznie prawisz, warto również wziąć sobie do serca to co napisałeś. Pozwól mi jednak być optymistą w tej kwestii i byłbym rad, gdybym chociaż w niewielkim stopniu tym optymizmem zaraził również i Ciebie :)

Let the fore be with you:]
  • Odpowiedz
@marcho87: Pozwalam i ze szczerego serca namawiam. Ale uwaga! - jako zatwardziały realista (eufemizm pesymisty) również uważam, że każdy kto ma trochę czasu i ochoty powinien zając się krypto, bo przez najbliższe lata powinien to być dobry interes i mały prztyczek w nos dla betonu o którym wspominałem. I chyba to drugie sprawia mi nawet więcej radochy niż szansa zarobienia ;)
  • Odpowiedz