Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#wykopchangelog

Za nami uruchomienie testów beta aplikacji #ios - jeszcze dziś wystartujemy z wysłaniem zaproszeń do chętnych, którzy zgłosili się do nas przez formularz kontaktowy. Ale to nie jedyne zmiany, z którymi dziś do Was wracamy.

1. Na Mikroblogu zmieniliśmy - co już mogliście zauważyć - formę prezentacji odpowiedzi pod wpisem. Teraz dwie najlepsze odpowiedzi będą sortowane po dacie.

2. Wdrożyliśmy kilka poprawek wizualnych, między innymi większe wcięcia dla odpowiedzi na Mikroblogu, poprawiliśmy wyświetlanie plusujących, część akcji ukryliśmy - będą pojawiały się dopiero po najechaniu na wpis, co spowoduje, że widok zyska większą przejrzystość.

3. Wypuściliśmy Android 5.0.2 [Google Store weryfikuje aktualnie), w którym wdrożyliśmy wiele zgłaszanych przez Was sugestii i poprawek, między innymi:
- wykrzyknik w środku wpisu/komentarza nie tworzy już automatycznie spoilera;
- NSFW/+18 nie są już automatycznie wyświetlane dla niezalogowanego na mikroblogu;
- Hity aktualizowane są obecnie każdego dnia;
- URL działa już we wpisach i komentarzach;
- poprawiliśmy powód zakopu “Informacja Nieprawdziwa”
- poprawiliśmy nazwę jednego z powodów zakopania "Informacja nieprawdziwa";
- poprawiliśmy również kopiowanie komentarzy.

Zanim wrócimy do kolejnych zadań, chcemy Wam podziękować. Cały czas kierujecie do nas swoje opinie i komentarze, dzielicie się feedbackiem, przesyłacie sugestie. Dziękujemy za wsparcie, które od Was otrzymujemy i Waszą chęć wspólnego tworzenia nowego Wykopu (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 152
@wykop: Na ten moment wykop jest nieużywalny. Plus kolorystyka w stylu nocnym męczy oczy. Poprzedni wariant kolorystyczny był najlepszy i większość chce jego przywrócenia. Dodatkowo nowe sortowanie i wyświetlanie komentarzy totalnie rozwala widok na mirko. Nie chcę oglądać komentarzy innych osób jak przewijam mirko. Powróćcie do starego rozwiązania. Dodatkowo brak infinity scrolla.. nie wiem kto na to wpadł, ale to jest fatalne rozwiązanie. Tak dobrze się korzystało z wykopu a wy
@wykop: ode mnie mogę dodać że chcemy powrotu zakładki mój wykop lub naprawienia tej nowej zakładki obserwowane bo w aplikacji mobilnej nie wyświetla wszystkich postów z obserwowanych tagów tylko jakieś wybrane.
@wykop: Pojawił się kolejny błąd: przeglądając komentarze pod znaleziskiem i klikając pokaż więcej komentarzy w dłuższej dyskusji strona przeskakuje czasem w zupełnie inne miejsce. Wcześniej tego nie było.
I standardowo, ktoś odpisał na mój komentarz, klikam powiadomienie, strona z wykopem ładuje mi się nie pokazując mojego komentarza i nawet jak chce ręcznie wyszukać mój komentarz na który ktoś odpisał to nie wyszukuje mojego komentarza xd, bo jest prawdopodobnie zwinięty i nie