Wpis z mikrobloga

@Marcinnnnp: moim zdaniem masz kija w tyłku zgoła. Normalnie można było sobie porozmawiać i dobra okazją do zartu, po którym można by napisać że Ty masz teorie że nie ma normalnych wolnych kobiet i jak już ty napisałeś to niech ona napisze jaki ma defekt.

A tak wszystko poszło w innym kierunku
  • Odpowiedz
  • 0
@r5678: a skąd wiesz w jakim kierunku poszło jak nie dałem dalszej części? ;) Pytałem o tą konkretną część która widzicie. Nie mam kija i sobie pisze z nią dalej, nawet jeżeli nic z tego nie będzie ;) (nic nie zakładam, ale różnie to bywa jak wiecie ;) )
  • Odpowiedz
@Marcinnnnp: No bo później zobaczyłem drugiego screena, bo najpierw myślałem, że jest tylko ten tematowy ;)
A o kiju wspomniałem, bo poważnie odebrałeś to do siebie jakoś i pytasz czy się w to pchać dalej.
  • Odpowiedz
@Marcinnnnp: Nie rozumiem po co grasz w jej grę i się poniżasz. Po pierwszym screenie piszesz że nie wiesz jaki masz defekt ale już poznałeś jaki ona ma i nara.
  • Odpowiedz
  • 0
@sepuqqu: bo poza tym była całkiem spoko, ale sprawa się sama rozwiazala dosyć szybko. jestem dla niej za niski, ja 177 a ona 165 ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc widać znalazła mój defekt (wg niej) ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze że takie panny od dawna nie biorę za bardzo na poważnie, bo załamać się by można. Ale czasem fajnie popisać (i spotkać na
  • Odpowiedz
Akurat Julka tutaj prezentuje po prostu myślenie kobiet - kobieta zawsze uważa, że fajny facet jest zajęty i jeśli nikogo nie ma to na pewno jest coś z nim nie tak.


@CloudSpanner: Jak mi powiedziała kiedyś taka Julka 34 lvl z korpo - ona bierze sie tylko za zajętych bo jak facet 30+ jest wolny to znaczy, że #!$%@? i szkoda jej czasu.
  • Odpowiedz
Jak mi powiedziała kiedyś taka Julka 34 lvl z korpo - ona bierze sie tylko za zajętych bo jak facet 30+ jest wolny to znaczy, że #!$%@? i szkoda jej czasu.


@Eugeniusz_Zua: Dokładnie - kobiety wiedzą jak myślą inne, więc jeśli jakaś inna chce tego faceta to znaczy, że jest on coś wart. Samotny facet po 30 to red flag dla kobiet.
  • Odpowiedz