Wpis z mikrobloga

@larine: Nie, większość młodych chłopaków albo jest incelami albo ma jedną, dwie partnerki przez kilkanaście lat. Myślę, że to los ponad 3/4 męskiej populacji. Znam masę facetów którzy uprawiali keks może parę razy przez okres 20 lat i całymi dekadami byli sami.

Nie zrozumiesz nas mężczyzn bo nie zdajesz sobie sprawy, że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy.

Za mężczyzn uważasz jedynie Chadów co
Pobierz
źródło: górka
@Nostrian:

Nie zrozumiesz nas mężczyzn bo nie zdajesz sobie sprawy, że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy.


xD od razu napisz że po KAŻDYM rozstaniu KAŻDY facet idzie na 10 lat do klasztoru, żeby to sobie przemyśleć w czystości, po prostu szampan wśród płci xD
A co do tego mema to nawet nie skomentuje bo wmawiacie to sobie jak mantrę i myślicie że coś
@Nalia: Realnie patrząc to około 1/3 populacji mężczyzn w wieku 18-39 nie ma doświadczeń z kobietami nawet na poziomie całowania, a urosło to do takich rozmiarów od około 2007 czyli wprowadzenia pierwszych smartfonów, wcześniej to były jakieś marginalne liczby.

Ja nie wiem jak można się uważać za wykształconego człowieka i nie wiedzieć, że coś takiego wybuchnie społeczeństwu w twarz. Wszyscy będą to ignorować tak długo jak się da.
@Nostrian
kobieta tego nie zrozumie, bo nawet ta brzydka ma seks na pstryknięcie palcami. Dla nich to brak seksu to jest coś abstrakcyjnego

Warto też tutaj dodać, ze facetów 15-50 jest w Polsce 500k więcej niż kobiet, a do Polski przyjeżdżają imigranci głównie płci męskiej, a jak wiadomo polki do nich mają mega ciągoty, także w Polsce również może być kilkaset tysięcy lub więcej facetów, którzy nigdy seksu nie uprawiali
@Nostrian: kumplu, myślę, że nie ma co się produkować bo one i tak nie wezmą tego do swojej świadomości. To jak w tym powiedzeniu, a mianowicie "syty głodnego nie zrozumie" dla takiej kobiety założenie związku jak i sam seks to formalność, kilka kliknięć albo po prostu powiedzenie słowa tak. Gdzie facet może żyć całe dekady bez najmniejszego kontaktu z kobietami. Skąd wiem? Mniej więcej 25 lat na karku i zero jakiejkolwiek
Realnie patrząc to około 1/3 populacji mężczyzn w wieku 18-39 nie ma doświadczeń z kobietami nawet na poziomie całowania


@Nostrian zgadzam się po części z Twoim pierwszym komentarzem, ale tutaj Cię chyba trochę poniosło xD jakbyś napisał, że 18-25 to może bym uwierzył, ale nie 18-39

Większość facetów jednak jakoś sobie radzi na tzw. rynku świń i miało przynajmniej jedną, a maksymalnie kilka partnerek. Chłopy niebędące nigdy w związku i chady zmieniające
@Julka_ACAB_BLM: Ogólnie się z Tobą zgadzam, ale myślę, ze porównujesz dwie różne rzeczy. To, ze kobieta może mieć seks z byle kim "na pstryknięcie" nic dla niej nie znaczy. Szczególnie jeśli ona ma świadomość, ze jest nieatrakcyjna i to nie będzie związek ani pożądanie tylko po prostu będzie materacem na którym ktoś się wyskacze. Dla kobiety seks z byle kim ma takie same korzyści jak dla Ciebie fakt, ze możesz się
@Nostrian: bez przesady chyba nawet najbardziej zdesperowany bluepillowiec nie będzie czekał 3 lat xD realniejsze wartością powinno być 6 miesięcy
@Julka_ACAB_BLM nie ale nadal mniejszość i to spora, tymczasem wielu copuje jakby to było 90 i dodatkowo te 10 chadow dupcy jakieś pokemony bo ładne laski mają takie wymagania że czekają aby się puszczać z kobietami
@SRzeyamlon: taki facet po traumie z relacji to naprawdę jest ciężki temat. Np. w dobrych intencjach potrafi doszukiwać się drugiego dna, prób manipulacji, boi się zaangażować, bo obawia się, że może to być wykorzystane, nauczony doświadczeniem niewiele daje od siebie, bo po co, skoro druga osoba to wykorzysta... Dziękuję wszystkim borderkom za psucie dobrych facetów :///

@Bananek2: toksyczność i borderline to nie są synonimy, ale zazwyczaj mają ze sobą wiele
@Nostrian: "Nie zrozumiesz nas mężczyzn bo nie zdajesz sobie sprawy, że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy." jezu co ty #!$%@? xddd przestan lepiej postowac, tym bardziej cokolwiek pisac w liczbie mnogiej o facetach
Nie, większość młodych chłopaków albo jest incelami albo ma jedną, dwie partnerki przez kilkanaście lat. Myślę, że to los ponad 3/4 męskiej populacji. Znam masę facetów którzy uprawiali keks może parę razy przez okres 20 lat i całymi dekadami byli sami.


Nie zrozumiesz nas mężczyzn bo nie zdajesz sobie sprawy, że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy.


Za mężczyzn uważasz jedynie Chadów co jest bardzo
@aczutuse: No chyba Cie #!$%@?ło.

Gdyby tylko życie się jakoś fartowniej potoczyło mógłbyś być teraz przykładowo szczęśliwym płatnikiem alimentów na eksżonę i dwójkę dzieci którego stać jedynie na pokój i Vifony, a tak?

Świadomość tego, że zar*chałeś nie jest tego warta mirku.
Moze od razu 99% meskiej populacji to incele albo osoby ktore mialy max dwie partnerki? Skąd wy te dane bierzecie?


@Nalia: Przestań się Julka ruchać z chadami z tindera to zobaczysz że są badania w których ilość prawiczków między 18 a 30 prawie pinowo szybuje w górę xD Teraz ponad 30%

Ile jest dziewic w tym przedziale? 1%? Wszystkie ruchacie tych samych typów, którzy mogą z wami robić wszystko bo 80%
po tym memie od razu widać, że jedyna kobieta, z którą masz coś wspólnego to twoja stara.

Spotkała cię kiedyś osobiście taka sytuacja? Nie wydaje mi się. Każdy rozsądny człowiek kopie w dupę takie panny i idzie dalej.


@Szatan_Krol_Ciemnosci: nie bardzo łapię co w tym abstrakcyjnego, z własnego doświadczenia nie zliczę ile się w życiu nasłuchałem na temat krwiożerczych byłych odpowiedzialnych za obecne problemy psychiczne różnych lasek xd

wystarczy, że większość
dwie partnerki przez kilkanaście lat. Myślę, że to los ponad 3/4 męskiej populacji.


@Nostrian: To Ty lepiej nie myśl xD

że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy.


@Nostrian: XDDDDDDD weźcie wy już odstawcie ten wykop i cały ten wasz światopoglądowo srakpil.
@larine: a wiesz ze czasem borderka jest jedyną chętną kobietą na relacje, bo inne jej rówieśniczki uganiają się za przystojnymi facetami. Sam zawsze celowałem w tzw mniej atrakcyjne kobiety aby było prościej, bo u atrakcyjnych i tak nie miałbym szans, i co? Te tzw mniej urodziwe same mnie skreślały bo nie byłem dla nich atrakcyjny. Teraz powiedz wolisz faceta 6/10 czy takiego 9/10? No jasne że wolisz lepszego, u teraz pomyśl
@Damianowski: Ej, ale oni sporo trochę racji w tym co piszą, to że często ich wypowiedzi są toksyczne czy przepełnione jadem, nie oznacza że nie mają racji w tym co piszą - dziś normą jest para składająca się z mini-kaszalota który trzyma za rękę gościa który za moich czasów mógłby być szkolnym "chadem" - dziwewczyna w tamtych czasach miała by na perymetrze tylko coś swojej wagi, albo samotność.

Mam trochę znajomych