Wpis z mikrobloga

Siemka,
Nadpłacał ktoś kredyt hipoteczny w santanderze?
Już drugi raz pod rząd moja nadpłata mimo wniosku i potwierdzenia na piśmie że chcę skrócić okres kredytowania po przeliczeniu obniża mi ratę miesięczną. Tak jakby robili to specjalnie, bo wiadomo że skracanie okresu jest bardziej opłacalne dla kredytobiorcy w dłuższej perspektywnie.
Już drugi raz muszę składać reklamację.

Jak to wygląda u Was? Obawiam się, że to stała praktyka i liczą, że jakiś procent ludzi się nie zorientuje lub po prostu machnie ręką.
#kredythipoteczny #santander #kredyt
  • 6
@kaczmarejloooo: żadne ogólnie bo zwalaszz z siebie odpowiedzialność za kłamstwa
Mamy rację. Żadne ogólnie.
A po drugie co się uparłeś na tym okresie?
Jedyny plus jaki jest to jak nadplacasz nieregularnie i nie chcesz pilnować efektu kuli śniegowej. Ale w każdym innym przypadku to przegrywa z mniejszą rata.
@Rudz1elec: Napisałem ogólnie bo macie rację,
ale... mam MDM, przez jeszcze rok nie mogę nadpłacić więcej niż wzięte dofinansowanie. Oraz dodatkowo nie mogę spłacać regularnie ponieważ po 5 latach bank nie umożliwi mi spłacania regularnie przez internet. Będę musiał chodzić do placówki. Takie informacje otrzymałem - mój kredyt jest oznaczony jakimś kodem itp. Na chwilę obecną nie chce mi się bawić czy to prawda czy też nie, ponieważ przez rok nie