Wpis z mikrobloga

Chyba zaczyna mnie dopadać bakcyl komputerowej nostalgii. Tęsknię za czasami dystrybucji pudełkowej, gdy wszystko śmigało offline a do zainstalowania gry wystarczyło podać kod z tyłu instrukcji. Dystrybucja cyfrowa jest bardzo szybka, wygodna i nie zajmuje miejsca ale na tym kończą się jej zalety. Od pewnego czasu nostalgia złapała mnie tak mocno, że zacząłem przeczesywać różne portale aukcyjne w poszukiwaniu starszych tytułów w przyzwoitych cenach. I tak powoli zbieram kolekcję pudełek, mam już dwa duże cake pełne płytek z CD Action, a ostatnio upolowałem takie perełki:

#przemyslenia #nostalgia #grypc #grykomputerowe #staregry
Pobierz
źródło: Screenshot_2023-02-04-11-59-26-347_pl.allegro
  • 2
@PEPE_Le_Sfont
Tylko nie kupuj kompulsywnie. Typu tmw to bym pogral, w to bym pogral. Zgromadziłem tak masę gier na ps3 i ps2 i potem nawet w nie nie gralem. Nie chcialo mi się. Potem sprzedałem cala kolekcję za 500zl i jeszcze gitaty i bebny do gitar hero i prawie wszystkie gry do tego.
@Kubilaj_Chan: Szukam po interesujących mnie gatunkach i staram się nie przekraczać 50zł na miesiąc. Tylko te CDA kupiłem tak trochę pod wpływem impulsu ale to same płytki i nie zajmują dużo miejsca a wtedy były po 4zł/sztuka.