Wpis z mikrobloga

Chciałbym się poradzić osób które korzystały z wycieczek organizowanych przez TUI, najlepiej w UK. Chodzi o transfer bo przylatuje w gównianych godzinach.

Podczas wybierania opcji wycieczki mam wyświetlone to co niżej ze transfer jest DO hotelu i Z jednak przy podsumowaniu w trakcie płatności nic nie jest o tym wspomniane (screeny w komentarzach niżej). Z jednej strony jakaś oferta specjalna ale z drugiej nigdy z nimi nie leciałem i nie wiem czy nie są to jakieś sztuczki.

Przy okazji kilka wyjaśnień. Ceny ukryłem bo nie chce tutaj gównoburzy na ten temat, wiem ze są lepsze kierunki niż Emiraty ale wtedy chce właśnie tam lecieć, latałem z biurami i na własna rękę także mam pewne doświadczenie tak samo loty z przesiadkami. Godzin lotów ani dni tez zbytnio zmienić nie mogę bo mam ograniczenie czasowe i ogromne różnice w cenach za same loty a godziny dla mnie są OK.

Ktoś coś mógłby się wypowiedzieć na ten temat? #dubaj #emiratyarabskie #tui #podroze #podrozujzwykopem #pytanie #wyprawy #pytaniedoeksperta
FeyNiX - Chciałbym się poradzić osób które korzystały z wycieczek organizowanych prze...

źródło: 127E5574-5423-4B04-B99D-9EFC5FD241CE

Pobierz
  • 2