Wpis z mikrobloga

Dupa minimajka pokazała właśnie jak działają #p0lka chwyciła typa, który miał hajs i fejm i jeździła na jego garbie jak pomarańczowy król na garbach polaków. Dzięki relacji z nim wbiła sobie followki na insta, zarobiła trochę hajsu, a teraz zrobiła sobie cycki i 4 dni później go rzuciła jak szczeniaka do śmietnika XD Biedny zakochany majkel myślał że skoro jakiś hajs i odrobina tego fejmu mu zostały to go nie rzuci ale no cóż wątpię żeby jakaś locha się zakochała z czystej miłości w karle 130cm, z niezbyt atrakcyjnym ryjem i z krzywymi zębami, nawet ten przeszczep włosów mu nie pomógł XD Chłop nie zauważył takiego oczywistego red flaga że jemu kupiła prezenty po taniości w zasadzie pierdoły, a potem wyśmiała jego prezenty za kilka tysi XD Czyli to co każdy podejrzewał, tylko nie wiedział kiedy XD Teraz pewnie wymyśli jakiś farmazon żeby się wybielić, a zaraz złapie chada i poskacze na jego korzeniu, natury nie oszukasz ( ͡º ͜ʖ͡º)

#przegryw #blackpill
Wanzey - Dupa minimajka pokazała właśnie jak działają #p0lka chwyciła typa, który mia...

źródło: paulina-mini-majk

Pobierz
  • 59
co poruchał to jego.


@PanRam: Poruchac to sobie za kasę mozna dowolna szmulę. Jak się wchodzi w związek, to się wierzy, ze druga strona kocha i jest przywiązana. Nie sadze, aby on z nią był żeby poruchac i tyle więc przykre, jeśli ona była z nim tylko dla fejmu. Słyszałem, ze ona jest z bogatszej rodziny, więc bardziej ten pęd do sławy obstawiam niż do kasy. Czy ja się jej dziwie,
@AdamKarolczak02137 Kto? Nie znam za bardzo gościa i jego historii. Nie wiem czy był miły i w porządku. Ogólnie jest mi przykro, jak ludzie niszczą, czy cieszą się z niepowodzeń niskich brzydkich osób. Dziwi mnie to, że tak wielu przegrywów z pogardą podchodzą do tego gościa, tym jest to bardziej zaskakujące, że przegrywy sami doświadczają pogardy i odczłowieczenia. Może się nie znam i on był niemiły. Ja również jestem bardzo brzydki i
@Wanzey: to było od początku pewne... Nie będę mówić, że karzeł to #!$%@? a nie miłość zazna, ale już od pierwszych filmów z nią było widać, gdzie to idzie. Dziwię mu się, że tak długo to wytrzymał bo raczej głupi nie jest, ale cała sytuacja była do przewidzenia w czerwcu, jak zamiast z nim prywatnie pogadać, że może nie lubi i nie chce to wyciągnęła wprost na filmie, że lubi on
@AdamKarolczak02137 Raczej drażni mnie to, że uważają się za niskich.
- Mam 179 cm, ale jestem niski, przegrałem życie.
To jest jak danie słownie po mordzie takim osobą, jak ja (mam 168 cm) i taki będzie mnie nazywał oski, bo mam żonę. Tylko, że to ja mam blackpill w jednym paluszku, ponieważ doświadczam go na co dzień.
Wytrzymała bo Ekipa miała w zapisach takie reguły gry i srogie karencje za łamanie


@SarahC: jeśli karencja to slangowe/młodzieżowe określenie kary to spoko. W przeciwnym razie źle używasz tego słowa... nieuku ;)

Karencja to określenie oznaczające zwłokę, zawieszenie, odłożenie na późniejszy termin. Pojęcie to stosowane jest głównie w przypadku ubezpieczeń, ale dotyczy także kredytów bankowych i oznacza wtedy chwilowe zawieszenie spłaty raty kapitałowej. Rozwiązanie stosowane jest w sytuacji, gdy klient banku
@Wanzey: No ja wszystko rozumiem, ale może trochę obiektywności?

"Mini Majk opublikował między innymi filmik, na którym to jego ukochana nieudolnie kieruje samochodem. W sieci od razu pojawiły się głosy, że nagranie było dla Pauliny upokarzające, a ona sama w rozmowie z Wersow ubolewała, że Majk "przedstawił ją jako głupią osobę"."

"Sporo namieszania narobił również filmik, na którym para przyznawała sobie punkty za... atrakcyjność i umiejętności w łóżku. Na filmie Majk