Wpis z mikrobloga

Wzięte z jakiegoś forum typu Kafeteria, od razu mówię że nie będę zwracać za onkologa.

Co jest z wami nie tak, faceci?

Fajna, sympatyczna 30-letnia panna nadal jest samotna i nie może sobie znaleźć mężczyzny, co z wami nie tak?

Czy w tym kraju nie ma ŻADNYCH fajnych wolnych facetów?

#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #chad #zwiazki #samotnosc #rakcontent #blackpill #redpill #bluepill #kafeteria

Część I: (Druga część wpisu w komentarzu poniżej)
Pobierz kocimietka_BB - Wzięte z jakiegoś forum typu Kafeteria, od razu mówię że nie będę zwr...
źródło: kobieta.samotna
  • 6
@kocimietka_BB: 35 latka i ściana, która ponoć nie istnieje :)

Post z 2019 roku, później był cyrk z wirusem, to pewnie do tej pory szuka swojego alvaro (39 lat to od dawna już it's over).
Gdyby te kobiety były przynajmniej ładne (mądre i tak nie są), to ok, ale zmarnowały młodość na karuzeli i teraz się budzą i szukają misia, lub żuczka, który by taką wspierał.
Kobieta to max 26 lat,
@kocimietka_BB: Ja na przykład jestem egoista i samotny dziwak, który ograniczy swobodę do minimum (bo nie lubię jak kobieta spotyka się z byłymi i popuszcza na boku - taki ze mnie konserwatysta :).
Nie zagłaszczę na śmierć, tylko sprawię, że kobieta nie będzie mogła normalnie chodzić przez kilka dni (dominujący i stanowczy)
I pilnuję też swojej kasy, więc nie będę sponsorem restauracji, wycieczek, czy biżuterii nie będę.

Ale też wychodzi, że