Wpis z mikrobloga

#okiemtyperaopisowo #20 - 13.02.2023

- W 9 z 10 meczach wyjazdowych w Serie A z udziałem Salernitany wpadały przynajmniej dwie bramki. Kurs na over 1.5 goli w rywalizacji z Hellasem [1.32 STS] (godz. 18:30)

- Holenderski Maastricht zdobywał przynajmniej jednego gola w ostatnich 14 meczach domowych w lidze. Kurs na to, że strzeli gola w rywalizacji z Heraclesem [1.32 STS] (godz. 20:00)

- We wszystkich 10 meczach wyjazdowych w Serie A z udziałem Interu wpadały przynamniej dwie bramki. Kurs na over 1.5 goli w rywalizacji z Sampdorią [1.28 STS] (godz. 20:45)

- Metz zdobywało przynajmniej jednego gola w ostatnich 12 meczach na wszystkich frontach. Kurs na to, ze strzeli gola w rywalizacji z Caen [1.34 STS] (godz. 20:45)

- Espanyol Barcelona zdobywał przynajmniej jednego gola w 9 z 10 ostatnich meczach w La Liga. Kurs na to, że strzeli gola w rywalizacji z Realem Sociedad [1.57 STS] (godz. 21:00)
_____________________________________________

Powyższa rozpiska nie jest propozycją kuponu, a jedynie serią ciekawostek, która być może będzie dla kogoś inspirująca. W przypadku pomyłki - proszę mi zwrócić uwagę w komentarzu


Podoba się taka forma postu? Zostaw plusika/komentarz. Pozdrawiam!
Analizy spotkań na grupie - https://www.facebook.com/groups/555577691603210

https://www.instagram.com/okiemtypera_lucaxx95/

#bukmacherka #sport #ciekawostki #okiemtyperaopisowo #laliga #seriea #inter
Luca199491 - #okiemtyperaopisowo #20 - 13.02.2023

- W 9 z 10 meczach wyjazdowych w S...

źródło: okiemtyperaopisowo

Pobierz
  • 9
@Talaith: jeśli komuś bardzo przeszkadzają moje ciekawostki, to z pewnością znajdzie miejsce na swojej czarnej liście dla tak "uciążliwej" osoby jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a co do plusów, to chyba właśnie po to działa się na tagach, by zyskiwać grono obserwujących i osób, które cenią nasze działania, dlatego argument rodem z piaskownicy - myślę że dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu :-)
@maciss: zamysł strony jest ukierunkowana na propozycje i ciekawostki. Mógłbym wklejać kupony, które gram, ale nie wniosłoby to totalnie nic poza tym, że byłaby jeszcze większa krytyka w razie gorszej serii, ale także przesadny hurraoptymizm, gdy np. byłaby seria 5 trafionych, a tak to z reguły daje jakiś kurs 1.60, niekiedy i więcej i poniekąd zmuszam obserwujących do zaangażowania, a nie daje im gotowca :)
@maciss: każda propozycja (z wyjątkiem ciekawostek, które opierają się na suchych statystykach), to coś do czego mam przekonanie i teraz od obserwatora zależy czy podziela moje zdanie i gra dany typ czy może jednak ma inną koncepcje i gra jego kontrę (kontra w 99% przypadków jest większa, bo kursy moich propozycji najczęściej są mniejsze z racji teoretycznie większej szansy na wejście, chociaż nie zawsze mniejszy kurs = większa szansa trafienia)*

Natomiast