Wpis z mikrobloga

#danielmagical tak zupełnie na serio to zrobiło mi się jej szkoda. Laska miała prosty plan - wybić się na związku z jakimś kasiastym streamerem. Plan prosty fagata go stestowała no ale niestety pojawiły się schody bo owym streamerem został tucznik. I teraz postawcie się w jej sytuacji. Siedzicie sobie na obsranej kanapie, spożywacie suchy chleb (bo tylko to jest tam jadalne) tysiące ludzi was obraża a wasz wybrany streamer ma FASA i zakazuje wam używania telefonu i robi wszystko pod publiczkę. Laska jak i większość aktorów na U2 się boi tucznika. A co jest najgorsze to to ,że ze współpracy z toruńskim obłudnikiem nigdy nie wychodzi się bez obrażeń bo przy rozstaniach magical zawsze miesza kogoś z błotem i potem prowadzi narrację jakoby dana osoba miała go oszukać. Laska wpadła w niezłe błoto i chyba powili zaczyna sobie to uświadamiać.
xxoxo - #danielmagical tak zupełnie na serio to zrobiło mi się jej szkoda. Laska miał...

źródło: 8F0C3EF3-5FC7-405C-AA39-DC307AD2E8B5

Pobierz
  • 4
Czemu szkoda? Dorosła jest, sama tam przyjechała nikt jest nie zmuszał. Jest mi całkowicie wszystko jedno jak to się skończy. Do wczoraj myślałem że chce tucznika na kasę przekręcić, ale jak się nachlała i zaczęła świrować to sam już nie wiem. Wydaje mi się że jakieś problemy z deklem + kasa tucznika, są powodem jej obecności na U2.
@xxoxo: