Wpis z mikrobloga

Siema mirasy, zbliża mi się termin kupna nowego oc/ac do samochodu, powiedzcie mi gdzie najlepiej i najtaniej kupic, u agenta czy na internecie typu mubi? Zawsze kupowałem u agenta ale napewno jakaś prowizje sobie bierze. Doradźcie mi jak najtaniej zakupić? Czy lepiej u agenta ale przyjść 2 razy, a za 1 razem mu powiedzieć ze ma się gdzieś taniej ? #samochody #oc #ubezpieczenia #ubezpieczalnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Imiko97 u agenta. najlepiej jakiegoś multi który ma szeroką ofertę, na mubi lub czymś takim możesz sprawdzić ile wyniesie ale jeżeli mówisz o AC to nie tylko cena się liczy ale też produkt i późniejsza obsługa takiej szkody. poszukaj jakiś kodów na zniżki przez neta. możesz też przez infolinię jakąś próbować.
ale agenci też mają coś takiego jak zniżki budżetowe nie procentowe ale nie zawsze dają bo od wysokości składki mają %
  • Odpowiedz
Zawsze kupowałem u agenta ale napewno jakaś prowizje sobie bierze.


@Imiko97: Czyli że co? wg. Ciebie te porównywarki to za darmo pracują :D ?

Prowizja jest ustalana przez zakład ubezpieczeń i nie wpływa na składkę (firmie to rybka czy zapłaci agentowi, czy zatrudni pracownika do tego, czy będzie wydawać na stworzenie i utrzymanie kalkulatorów online + reklamy).

najlepiej i najtaniej kupic


@Imiko97: Zdecyduj się, pamiętaj że od ceny często zależy
  • Odpowiedz
@Imiko97: Jeśli kończy Ci się polisa, możesz szybko sprawdzić, ile wyniesie Cię składka w PZU. Wystarczy, że zajrzysz na moje.pzu.pl - jeśli oferta będzie dla Ciebie ok, od razu możesz kupić polisę. Także nic prostszego ;)
  • Odpowiedz