Wpis z mikrobloga

@Fine-Faulty:

według wykopków najlepiej gwałcicielom gratulować, chwalić, dawać nagrody i budować pomniki, tak dobrze robią.

Gwałty absolutnie należy karać z należytą surowością. Niestety to co proponuje ta kobieta jest już wprowadzone w innych krajach i nie bardzo działa.
Wiesz jak to wygląda w rzeczywistości? Oboje chcecie się bzyknąc. Ona zaprasza do siebie. A następnego dnia czy nawet po kilku dniach jednak stwierdza, że nie chciała. Zamykają cię za gwałt.
Żeby było
  • Odpowiedz
Czy gwałtem jest seks na który zgadzają się obie strony w momencie przed odbyciem i w trakcie stosunku i następnie zmiana decyzji kobiety już PO stosunku?


@smarterMe: w takiej sytuacji osoba która zmieniła decyzję PO stosunku powinna zostać oskarżona o gwałt ponieważ podstępem (wyrażeniem zgody, a następnie jej cofnięciem) doprowadziła do obcowania płciowego
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Jakieś badania? Bo jakiś czas temu jak jakieś debile (nie wiem czy nie Kapela) mówili że u nas ofiarą gwałtów czy tam próbowano zgwałcić była jakaś 1/2 polek to źródłem było "mówię ci mordo"
  • Odpowiedz
Do tego są wliczone pewnie fałszywe oskarżenia, których jest mnóstwo

Wśród lewicy, feministek i innych "ludzi" spod hasztagu #believeallwomen panuje przekonanie, że fałszywe oskarżenia o gwałt to zaledwie promil, ale fakty są zupełnie inne. Wszystkie linki do badań będą w komentarzu, bo inaczej zasięgi będą ucięte. W komentarzu będzie też fragment wywiadu dla Gazety Wyborczej z Ewą Pachurą, naczelnik wydziału dochodzeniowo – śledczego KWP w Gdańsku

Regularnie wydawanie raporty FBI wskazują na
  • Odpowiedz
@Julka_ACAB_BLM
W Polsce nie prowadzi się niestety takich badań jak w USA i innych krajach anglojęzycznych. Jednak temat skali fałszywych oskarżeń o gwałt może nam przybliżyć fragment wywiadu dla Gazety Wyborczej z Ewą Pachurą, naczelnik wydziału dochodzeniowo – śledczego KWP w Gdańsku:



„- Śledztwo trwa, więc nie mogę mówić o tej konkretnej sprawie, ale jest jeszcze druga strona medalu. Należy pamiętać, że nie każdy czyn na tle seksualnym to gwałt. Jeżeli osoba
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Poprzedni komentarz z 59 plusami zostal usuniety dlatego troszke zmieniony:

Kobiety wszystko probuja podciagnac pod gwalt bo samo wspomnienie o nim ma za zadanie wywolac skupienie sie na emocjach i wylaczyc logiczne myslenie u drugiej osoby.
  • Odpowiedz
@BeatboxRocker: Prawdziwy gwałt? A jak dziewczyna jest nieprzytomna, pijana, zastraszona, to już nie prawdziwy?
@Smol_PP nie mówię o zmianie zdania po fakcie
@Kremufka2137 statystyki? Mam dwie koleżanki, które zostały zgwałcone, kilka które były potencjalnymi ofiarami, ale na szczęście tego uniknęły. Proponowałabym zapytać prawdziwych kobiet w Twoim życiu *jeśli takie masz* czy same były/znają kogoś. Pomijam już ile kobiet nawet nikomu nie powie. We wspomnianych przeze mnie przypadkach nikt nie poniósł żadnej
  • Odpowiedz
Mam dwie koleżanki, które zostały zgwałcone, kilka które były potencjalnymi ofiarami, ale na szczęście tego uniknęły.


@Fine-Faulty: Ja takich kobiet nie znam i wyglada mi to na to, ze we wszystkich tych sprawach wspolnym mianownikiem jestes Ty.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak dziewczyna jest nieprzytomna, pijana, zastraszona


@Fine-Faulty: Jak juz wspominalem nie popieram gwaltu, ale zbyt czesto slyszalem o przypadkach (poza Polska) gdzie kobiety graly ofiary
  • Odpowiedz
@Fine-Faulty:

nie mówię o zmianie zdania po fakcie

Przecież dokładnie o to chodzi w tym co proponuje ta Dorota Spyrka.
Jak niby chcesz udowodnić to danie zgody? Nagrywać? Pisemne oświadczenie? Jak inaczej ma facet udowodnić, że wczoraj się zgodziłaś, a dziś jakoś o tym nie pamiętasz? Bo to on pod groźbą odpowiedzialności karnej musi udowodnić, że dałaś mu zgodę. Inaczej beknie za gwałt.
O tym dokładnie pisałem wyżej.
  • Odpowiedz