Wpis z mikrobloga

#epapierosy

Czy jeśli zakres pracy grzałki wynosi od 40-60W to będę mógł jej używać na niższych wartościach? Wciąż szukam sprzętu i wstępnie wykluczyłem już urządzenia od lost vape takie jak ursa nano czy mini ze względu na stosunkowo małe baterie. Znalazłem coś takiego jak voopoo drag x pro który może pracować na akumulatorze 21700 o pojemności 5000mah. Taka pojemność aku powinna mi zapewnić cały dzień pracy bez niespodzianek ale znów martwią mnie te zakresy pracy grzałki bo nic mi z większej pojemności jak grzałka proporcjonalnie zje więcej prądu. Czy przy wartościach rzędu 50W liquid będzie też szybciej znikał? Żeby mi się opłacało wapowanie to najlepiej by było żebym nie przekraczał 2,5ml dziennie. Nie wiem jeszcze czy to będzie możliwe do zrealizowania.
  • 4
@gupiujzewsi GeekVape ma pojedyncze mody na 21700. Ja aktualnie używam L200 classic na 2x 21700. Parownik to osbna historia, możesz dokupić inny z grzałkami które Ci pasują. Na grzałce jest sugestia co do ilości Watów, możesz używać mniej, ale mnie osobiście często drapie w gardle jak jest mniej niż sugerowana, nie wiem czemu.

Natomiast 2x21700 to spoko zapas mocy. No i ten L200 ma wbudowana szybie ladowanie, przez USB 3.0, jak podłącze
@gupiujzewsi 2,5ml przy tych 50-60 W to pykniesz w 2 godziny, a te 5000mAh to wystarczy Ci na kilka dni. Ja lecę na max 30 W i te 10ml to jest minimalne zużycie dzienne. Z tym że ja mam parownik na własnoręcznie robione grzałki. Co do zasilania to ja polecam coś na 1x21700 i wymianę akusa jak się jeden rozładuje. Nie nosisz takiej wielkiej krowy ze sobą. Poza tym odradzam ładowanie przez
@apaczacz mi już się nie chce przekładać, ale fakt wyjściowo mam GeekVape S100 1x18650, z tym że na tym L200 mam najczęściej 70w, na s100 to zabija baterie, więc mam tam mesh na 45-50w