Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ACTA? pewnie nie, bo większość z was w tym czasie na chleb mówiła "pep", a jedynym zmartwieniem było czy po niedzieli będzie ta kartkówka z pszyry.

UE i władze krajowe wyciągnęły perfekcyjną naukę z tej lekcji i teraz, jak się nie zgadzasz z ewidentną bzdurą i wytykasz luki w logice którą się posługują, to jesteś szurem, trollem, boomerem itd.

Wiecie jakie byłyby dzisiaj komentarze w internecie:

- PRZECIEŻ NIKT NIE CHCE WAM ODEBRAĆ WOLNOŚCI, MACIE INTERNET CAŁY CZAS.
- HEHEHE, I CO SZURY? ZABLOKOWALI WAM TEN INTERNET?
- FACHOWO TO SIĘ NAZYWA WALKA Z CHOCHOŁAMI. ROBISZ SAM ZE SŁOMY CHOCHOŁA, ŻE CHCĄ WAM ODEBRAĆ INTERNET, UBIERASZ GO W JAKIEŚ SZMATY....
- CAŁA TA AKCJA PRZECIWKO ACTA TO SPISEK ŚWIATOWEGO LOBBY KSIĘGARNI MAJĄCY NA CELU DEPOPULACJĘ UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU

K@#$a chapeau bas, naprawdę pięknie to wymyślili, teraz mogą przepchnąć KAŻDĄ bzdurę, nazwać to walką z KATASTROFĄ, powtarzam, KATASTROFĄ klimatyczną ewentualnie coś o terroryzmie albo pedofilii i ciemny lud to łyknie bez popijania i jeszcze się ku@#$a cieszy. #4konserwy #bekazlewactwa #bekazszurow #neuropis
Pobierz kolegazsasiedztwa - Pamiętacie ACTA? pewnie nie, bo większość z was w tym czasie na c...
źródło: ACTA
  • 35
@To_ja_moze_pozamiatam: ty serio myślisz że to stanie się z dnia na dzień?

Najpierw trzeba ludzi oswoić z pomysłem, obecnie jest to ciekawostka, masz pierwsze produkty które pojawiają się w sklepach.
Wspomina się też o zwiększeniu podatków na mięso i karmę do jego produkcji.
Sklepy dyskontowe zmniejszają wybór i ilość mięsa w lodówkach. Już kilka razy mi się zdarzyło że w piątki i soboty lodówki w lidlu były puste i zostały same
Widać to po robakach gdzie ludzie się oburzają a nic się nie stało. Starasz się racjonalizować swoje teorie i wywyższać się jako ten oświecony- bo reszta jest niby urobiona. A to ty się odklejasz.


@To_ja_moze_pozamiatam: To równie dobrze możesz powiedzieć: a co się stało z Internetem? Działa! Masz różne strony, możesz komentować, pfff xDDD

Ws. robaków nikt ci nie każe go jeść. Po prostu tak opodatkują i uregulują branżę mięsną i
@kolega_z_sasiedztwa: @Tymajster mnie najbardziej rozpierdziela argument "ale oni robią dużo w sprawie klimatu" taaa emitują prawie tyle co reszta świata razem wzięta (nie licząc US) w kwartał otwierają elektrownie węglowe o 1/3 mocy tego co my mamy ale posadzili parę drzew i eksperymentują z hutom wykorzystującą wodór.... brak słów dla tych tępych ludzi.
@MrGalosh: zgadza się że na osobę mamy trochę więcej, ALE: dla środowiska, które ma ograniczoną pojemność jakie znaczenie ma emisja na osobę? Wyobraź sobie że mamy 2 takie same baseny: w jednym pływa 4 Polaków a w drugim 40 Chińczyków. I teraz zdarzyło się tak że 2 Polaków zsikalo się do basenu, a w drugim basenie to samo zrobiło 10 Chińczyków. W przeliczeniu na osobę Polacy oddali więcej moczu, ale ty
@kolega_z_sasiedztwa: oczywiście, że Chiny mają większy wpływ na środowisko niż Polska, ale jednocześnie warto mieć na uwadze to, że są jednocześnie o wiele bardziej licznym i większym krajem.

To słabo, że dziesięciu Chińczyków się zsikało bo basenu, ale jednocześnie to, że Chińczycy sikają do swojego basenu nie zmienia faktu, że to trochę niefajnie jak Ty sikasz do swojego.

Powiedz mi proszę dlaczego ja mam ponosić koszty jakichś certyfikatów, obniżać ilość co2
@kolega_z_sasiedztwa debilna logika, ogólna emisja zawsze jest zależna od liczby ludności. Wiadomo, że bardziej zaludnione państwa będą miały większe emisje.
Więc jakie masz rozwiązania dla Chin? Depopulacja?

Może jakby Chiny podzieliły się na setki małych autonomicznych prowincji, z czego każda miałby sumaryczna emisję trochę mniejszą od Polski, to już by było wszystko wporzo?
Yyy, no nie bardzo. Przytłaczająca większość tego społeczeństwa miała i ma po prostu w dupie takie rzeczy, wręcz nawet nie zwróciła na to uwagi. Te "mityczne protesty" jedyne kogo zainteresowały to grupkę studenciaków z polibud, dlatego nikt tego nie przeżywa ()


@niecodziennyszczon: pół miliona ludzi w samym Krakowie a ten mówi że nikogo to nie obchodziło.

Nie, to protesty w sprawie pozwolenia na mordowanie dzieci
@sorek: Tysiąc pińćset dwa osimset. W piździe przytłaczająca większość ludzi w tym kraju miała twoje acta. I to nie jakieś stare baby, tylko większość ludzi, którzy wtedy mieli 30 lat i więcej. Jakbyś dziś ich spytał na ulicy co to jest to odpowiedź byłaby "a coś tam z internetem chyba było, ale w sumie nie wiem co". Pora sobie to uświadomić.
@MrGalosh: Do tego Chiny to fabryka świata i produkują masę rzeczy "za nas", więc część naszego zużycia jest przeniesiona na Chiny. Ludzie też (wygodnie) zapominają o ogromnej kasie jaką Chiny pakują w zieloną energię w tym momencie (chyba najpotężniejszy taki zielony ruch na świecie w tym momencie jeśli podliczyć zaangażowane środki)