Wpis z mikrobloga

@Bartholomew: Czaskoski rozdaje kiełbasę wyborczą, w tym przypadku robaki wyborcze dla ułomnych lewaków, a wy wszystko łykacie jak młode pelikany. Ludzie by go za to na pierwszej wolnej latarni powiesili i on doskonale o tym wie. Lubicie łykać coś od Czaskoskiego? Kur... ludzie co z wami?
Pisiory, Konfederaci i ruskie trolle wypokują manipulację materiały i każdy ma w tym swój interes.


@Skorvez_957_: Ale nie tłumaczmy zwykłej łatwowierności i niezdolności do weryfikacji informacji czyli pospolitego debilizmu kolejną spiskową teorią xD
@OCIEBATON @DunningKruger Dlaczego szurom tak ciężko pojąć, że to są długookresowe plany? W dodatku kompleksowo uzasadnione, badań i publikacji na ten temat jest od cholery. Skoro faktem jest, że ograniczenie spożywania pewnych produktów czy ograniczenie silników spalinowych będzie
Jeszcze jakby to były plany zakazu, a to są zalecenia. Ktoś: Fajnie gdybyśmy jedli mniej mięsa.

Prawak: Kwiiii CHCO MI MJENSO ODEBRAĆ


@Keiosss: ty sam jestes zalecenie, polecam się nauczyć czytać ze zrozumieniem. Wlasnie gdyby to były zalecenie nikt nie miałby problemu ale lewactwo jak zwykle musi wchodzić wszystkim buciorami w życie bo "klimat" XD
@to_nie_tak_jak-myslisz: napisz do mnie jak już ci zakażą jedzenia mięsa to ci przyznam rację i nawet piwo postawie. No ale jako że mamy dużo czasu na czekanie to mogę ci podesłać materiały na temat katastrofy klimatycznej i tego jak cię to dotknie, może zrozumiesz czemu ludzie się tak tym przejmują.
@PiersiowkaPelnaZiol: z covidem bylo to samo, ja szurów nie potępiam, kazdy moze miec swoje zdanie

Okazalo sie ze szczepionka #!$%@? daje, maski #!$%@? daja a wirus nie jest tak groźny bo ludzie zliczani są nawet jeśli umarli na co innego (np czekali 48h na sorze bo COVID :) ) takze mnie to nie smieszny wcale a wcale
Jest plan na 15 min city w Oxfordzie, wszyscy mówią o robakach i zakazie
@Keiosss: temat ocieplenia klimatu jest wyolbrzymiony przez media i tylko narzędziem do wprowadzania nam komuny.
Większość polityków "aktywistów" którzy tak krzyczą o klimacie tak na prawde ma go w dupie. Inaczej banowali by odrzutowce a nie kosiarki spalinowe jak w Kalifornii na przykład. Srednia temperatura ziemi jak taka sama jak 50 lat temu, w jednym miejscu się ociepla, w innym sa rekordowe zamiecie i 60 osób zamarza w aucie. Tak samo
@Elaviart ograniczenie spożywania mięsa może być korzystne dla planety, zgoda. Dla nas jako gatunku per se, nigdy. Nie ma absolutnie wiarygodnych dowodów na sensowność weganizmu. To nawet ewolucyjnie jest nonsensem bo wyewoluowalismy między innymi dzięki temu ze nie musieliśmy całe dnie przeżuwać, trawić zrywac/obgryzac.
Nie ma absolutnie wiarygodnych dowodów na sensowność weganizmu


@DunningKruger: Zrobię to za ciebie bo widzę że masz kłopoty.
https://www.google.com/search?q=effects+of+a+vegetarian+diet+on+health&client=ms-android-motorola-rvo3&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8&chrome_dse_attribution=1
I to z samej podstawowej wyszukiwarki, nie z google scholar. O wpływie wegetarianizmu na zdrowie napisano tyle publikacji, że twoje twierdzenie zdradza zwykłą ignorancję.
Argument ewolucyjny jest inwalidą od samych podstaw. Wyewoluowaliśmy do poziomu który pozwala nam wytwarzać produkty i opracowywać diety mogące spokojnie wykluczyć mięso. Za to nie wyewoluowaliśmy na jedzeniu
@Elaviart: PIS bo trzeba nastraszyć elektorat złą unią, zachodem i złą trójcą Sikoruski, Tfusk, Czaskowsky. Konfederacja bo trzeba kanalizować przygłupów i V ruską kolumnę. A jak wiadomo elektorat bez szkoły nie jest stanie by weryfikować informacji. Gardzę za to tymi którzy te spirale (liczba mnoga) nakręcają w celach politycznych władza i pieniądze.
@DunningKruger: Czyli po prostu bezmyślna wiara, po co w takim razie o dowodach mówić?
Oczywiście że jest, poza wyjątkowymi przypadkami odchyleń od normy człowiek jest organizmem funkcjonującym w określony sposób. Mylisz naukę z "dietetykami" sprzedającymi diety przez internet.