Wpis z mikrobloga

Wchodzisz sobie na wykop z rana, widzisz pierwsze znalezisko na głównej z Kołodziejczakiem (xD), a w nim najbardziej plusowane komentarze o tym, że Gates przygotowuje epidemię ptasiej grypy i wielki przekręt z robalami...

I już wiesz że na dziś ci starczy wykopu.

Ja #!$%@? xD

#wykop
waro - Wchodzisz sobie na wykop z rana, widzisz pierwsze znalezisko na głównej z Koło...

źródło: Screenshot_20230222_094632_Opera

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@red7000: No dobrze, ale nie można zawsze porównywać do przeszłości. Nie zaprzeczysz chyba, że aktualnie jest duże wzmożenie jeśli chodzi o ustawy znacznie wpływające na cenę żywności? Nawet poza Polską ostatnio była jazda, w Holandii. Jest kryzys, inflacja, ludzie są w dupie, a ci dodają coraz to nowsze ustawy, które podnoszą ceny żywności. Niedługo będzie trzeba się ubierać w garniak przy wyjściu do McDonald's.
  • Odpowiedz
a ostatecznie wychodzi na nasze


@wokub: Niby w którym miejscu? Jak na Onecie na początku pandemii i pisali o trupach w Bergamo, a ty mówiłeś że to nieprawda? xD Dominujące wśród badaczy stanowisko zarówno w kwestii pandemii jak i zmian klimatycznych nie uległo żadnym zmianom, tylko publikacji przybyło. Szurom wyszło "na ich" tylko w ich ciasnych bańkach informacyjnych w których zapewniają się nawzajem memami i "zbiegami okoliczności" że są freethinkerami. Łykając
  • Odpowiedz
@murdoc: wszedłem w historię Twojego konta - przecież Ty nie masz ani jednego komentarza w którym kogoś albo czego nie ciśnieniesz. I Ty śmiesz nam mówić kto jest, a kto nie jest fajnym Mirkiem? xD
  • Odpowiedz
@Disky: możesz mi #!$%@? wytłumaczyć co to według ciebie ma do szurania na głównej? XD rozumiem że ty też ufo, robaki i 5g? XD
  • Odpowiedz