Wpis z mikrobloga

@Ryptun: @m__b:

-normalne numery stron w pasku przeglądarki zarówno na mirko jak i głównej/wykopalisku, a nie wADFfsaf34MBNMJ
-kilka razy zdarzyło mi się, że obejrzałem filmik z miniaturki z poziomu głównej, bez wchodzenia w znalezisko, a po przejściu na kolejną stronę filmik(lub przynajmniej audio) odpalał mi się ponownie czort wie skąd i dlaczego.
-otwieranie scrollem w nowej karcie obrazków i opcji 'pokaż więcej komentarzy'
  • Odpowiedz
- Pole wyboru emotek jest źle zaprojektowane, Jest niepotrzebny scroll, a można by po prostu wszystkie emotki pokazać, same emotki są za małe i komórki są za szerokie


@Ryptun: i niech sobie będzie ten osobny przycisk do wstawiania podstawowego Lenny'ego bez konieczności otwierania całego okienka i wybierania z niego.

Aaa, w PW na liście dalej widać tylko kilka ostatnich konwersacji. Same rozmowy są w bazie i jeżeli pamiętasz nick rozmówcy, to
  • Odpowiedz
@Ryptun: do listy na pewno warto dopisać jakiś podgląd komentarzy 18+ / osób na czarnej liście, na przykład przy nsfw wolałbym wiedzieć, czy klikam gołą babę, czy gore, albo co gorsza, anime. Przy osobach na czarnej fajnie jest wiedzieć, ile dostały plusów, ile minusów (i oczywiście dać minus bez czytania).
  • Odpowiedz
@Ryptun: strona główna wykopu: Biden pojawił się na Ukrainie, a 3 godziny po zdarzeniu informacja o tym pomimo że ma ogień i setki plusów jest na samym dole strony głównej. Natomiast na samej górze listy jakieś gownonewsy
Mirko: po kliknięciu następnej strony, zdarza się że dostajemy wyniki z poprzedniej strony - to zachowanie zdarza się rzadko, ale się zdarza
  • Odpowiedz
@Ryptun:
Jeszcze na pewno:
- przywrócenie odznaczeń, jakąś połowę mi usunęło po migracji do nowej wersji xD
- powiadomienia widoczne jako liczba, a nie kropka
- w title strony(w tytule zakładki) ta liczba powiadomień jak niegdyś była "Mikroblog(1) "
  • Odpowiedz