Wpis z mikrobloga

#jakzyc #rozowepaski ##!$%@? Dobra ziomeczki- takie pytanie: Jak honorowo i z godnością zachować się w sytuacji, kiedy zostaje się rzuconym i kiedy dostaje się lukratywną propozycję przyjaźni z dziewczyną, którą się kochało? Jak wyjść z twarzą i godnością? #!$%@?ć ją i nigdy więcej się nie widzieć, czy kolegować się tak jak ona tego chce, w nadziei że jeszcze dojdzie do czegoś?
  • 53
@jerzyszturnal: nie słuchaj tych okrutnych nieromantycznych drani! Musisz walczyć! Musisz iść i się przed nią kajać; kobiety uwielbiają jak się przed nimi kajasz. Mówię Ci! Teraz tak naprawdę jest Twoja szansa. Wykorzystaj ją i walcz o jej serce. Ona na pewno Cię kocha tylko ją onieśmielasz i się boi! Do dzieła zdobywco Normandii!
@alwaysloveyou: no właśnie, głos dziewczyny, który totalnie się różni od opinii całej reszty :/ Ona jest bardzo młoda, nie byliśmy razem zbyt długo. Na początku czułem wielkie zainteresowanie z jej strony, czułość i namiętność, ostatnio coraz mniej. W pewnym momencie przestała ze mną sypiać i odwzajemniać moje pieszczoty, miłe słowa, gesty itp. Ostatnio oświadczyła, że żałuje że tak daleko zaszła nasza relacja, bo ona nie szukała teraz stabilizacji, tylko się chciała
@jerzyszturnal: z doswiadczenia wiem, ze ona sama do konca nie wie chyba czego chce, chce Cie miec w poblizu, bo moze jeszcze stwierdzi, ze cos z tego bedzie/ze poczuje znow to co czula, ale chce miec wolne pole manewru ;) nie daj zrobic z siebie pazia, walka nie ma tu nic do rzeczy, bedzie czula, ze za nia latasz a moze juz robic Cie w ch...
@jerzyszturnal: Olej. Na serio. Chciała spróbować ale coś jej nie podpasowało. A może za dużo uwagi na nią zwracałeś, a ona chce mieć zimnego s*urwysyna?

Jak to moja znajoma mówi: "Zgadniesz jak nie wiesz?"

PS. No i chce mieć Ciebie w "zapasie". Nie daj się.