Wpis z mikrobloga

Patusy przejęły goronce, pośrednio z waszej winy. Nie plusujecie dobrych wpisów, które wam się podobają, to jak mają trafić do goroncych? Już to kiedyś mówiłem, nie raz widziałem coś ciekawego i chłop dostał całe 3 plusy xdd A później kwik, że tu nic nie ma, nikt nie chcę pisać. Po #!$%@? coś tu tworzyć, jeśli nie ma żadnego odzewu, komentarzy, no nic. Oczywiście nie mówię o moich wpisach, bo to żaden content. Lecz jak widzę znowu płacz o te patusy, to nie mogę. No widocznie większość tutaj, to są niewdziecznicy, bo inaczej nie mogę tego określić. Mnie jak ktoś woła do wpisu, czy cokolwiek. Daję plusa i traktuję to jako forma podziękowania.
Tak to ja dzwonie i nie zapraszam do dyskusji, bo to zwykłe moje narzekanie, uwielbiam narzekać.
#wykop
wfyokyga - Patusy przejęły goronce, pośrednio z waszej winy. Nie plusujecie dobrych w...

źródło: Ds3-zSNWkAEkPvi

Pobierz
  • 6
@wfyokyga po wykopie 2.0 użytkownicy to tylko 12 latkwie co walą sobie konia do patusa żygającego na siebie, potem piszą całe felietony:
"Patus siedział, potem pił, potem dostał donejta że jest patusem hehe to ja wysłałem hehe, potem się zygal, potem #!$%@? mi w dupe bo jestem niedorozwój"
@wfyokyga: Patusy i ich tagi są na czarnej. Dyskutować faktycznie się nie opłaca. Zły pieniądz wypiera dobry. Czy na prawdę opłaca się poświęcać energię na merytoryczną argumentację w jakimś temacie skoro za tydzień on się znów pojawi i znów zostanie zalajkowany przez dużą grupę ludzi z kompletnym pominięciem twojej wcześniejszej argumentacji? Mam wrażenie że pewne tematy i co o nich mają myśleć ludzie są pilnowane. Kształtowanie pamięci (świadomości) słowami kluczami jak
@wfyokyga: Ale co tu plusować jak 3/4 mikrobloga to przerzucanie się pomyjami między młodocianymi ukrainofilami pyskującymi coś o 'onucach' i rusofilami na których ci pierwsi polują niczym na czarownice. Pozostałej 1/4 nie widzę bo mam #patostream na czarnej. Ten wykop 2.0 to jest jakiś dramat.
Nie plusujecie dobrych wpisów, które wam się podobają, to jak mają trafić do goroncych? Już to kiedyś mówiłem, nie raz widziałem coś ciekawego i chłop dostał całe 3 plusy xdd A później kwik, że tu nic nie ma, nikt nie chcę pisać. Po #!$%@? coś tu tworzyć, jeśli nie ma żadnego odzewu, komentarzy, no nic.


@wfyokyga: 100% racja. Przestalem sie udzielac na #gruparatowaniapoziomu bo polowa moich wpisow miala albo zero albo