Wpis z mikrobloga

w mojej myszce od endgame gear #!$%@?ł sie scroll i szukam czegoś nowego, chciałbym teraz bezprzewodową bo powoli kable zaczynają mnie irytować, uzycie 70% lurkowanie internetu i 30% granie, dłoń średnich rozmiarów, jestem praworęczny a uchwyt fingertipowy, zależy mi przede wszystkim na tym zeby wytrzymała pare lat i zeby support nie robił problemów przy wysyłaniu na gwarancje, rzeczy typu rgb nie mają wiekszego znaczenia, pojemność baterii też, na reddicie kazdy poleca logitech g pro x albo razer viper ultimate ale może wy mielibyscie jeszcze jakies propozycje do rozważenia, co do budżetu to powiem tak, jak bedzie warta swojej ceny to wezme ją niezależnie jaki ma pricetag #myszka #pcmasterrace
  • 10
@zicogod: Bezprzewodowa do gier może się nie sprawdzić, zależy w jakiego typu gry grasz ale wybierając taka opcje musisz się liczyć z większymi opóźnieniemi czy też z zakłóceniami, w przeciwieństwie do przewodu
Widziałeś kiedyś esportowca z myszka bezprzewodowa?


@Zielonkahere: tak teraz prawie wszyscy lecą na bezprzewosldowych bo myszki nie są już bluetooth tylko WiFi 2.4ghz :p słuchawki I klawiatury to samo
@ReeceWithouterpoon: może trochę wyolbrzymilem. Dwa pierwsze spoko, ale może potem miałem dwa deathaddery te najtańsze i sie sypały. w sumie chyba dokładnie tak było. Jednego nie policzylem bo kupiłem razem z używanym kompem. Ogólnie zrezygnowalem z Razer przez nurkująca jakość